Шановні відвідувачі! Ми раді вітати вас на сайті міста Підволочиськ!

Підволочиськ — стародавнє містечко, перша згадка про яке датована 1463 роком. У нестримному потоці важливих і дріб’язкових подій швидко минали роки і сторіччя, у вічність відходили страшні воєнні трагедії, зазнавали безслідної руїни рукотворні споруди, невпізнанно змінилося обличчя населеного пункту.

Сьогодні він відроджується, живучи по принципах об’єднання і творення, прагнучи вирішувати головні завдання свого стратегічного плану. Він невпинно міняється. І в єдиній та неповторній суті стародавнього і сучасного Підволочиська з’являється все більше нових граней.

Автор та власник сайту:
Кіндрат Дмитро Юрійович
Пошта:
Skype: Dmytro.Kindrat
Телефон: +38 (096) 101 29 65

 

Про сайт
  • Неофіційний

    Сайт містечка Підволочиськ

Сайт на реставрації.

Тимчасово можуть не працювати або некоректно відображатися сторінки.

Звернення кандидата в народні депутати Андрія Будкевича до виборців Друк e-mail
(5 Votes)
Архів новин Четвер, 11 жовтня 2012
Автор Андрій Будкевич, кандидат в народні депутати   

Шановні виборці!

Я, Андрій Будкевич, висуваю свою кандидатуру для обрання депутатом та звертаюсь до всіх виборців округу за підтримкою мене як єдиного кандидата, який каже Вам правду.

Я глибоко переконаний, що єдиною надією на розвиток країни є укріплення демократичних принципів життя громади та кожного окремого громадянина, а також можливість їх впливу на владу.

Детальніше...
 
«Карта поляка» та її вплив на українців Друк e-mail
(4 Votes)
Архів новин Четвер, 19 квітня 2012

У березні 2008 року вступив в дію прийнятийпольським Сеймом закон «Про Карту поляка». Цей закон надаєряд привілеїв жителям, що мешкають у країнах колишнього СРСР. Для цього вони повинні звернутися в консульства Польщі й одержати Карту поляка — документ, що засвідчує приналежність до польського народу. Разом з тим, одержання Карти не значить надання польського громадянства.

Цей документ може бути виданий особі, що зараховує себе до польського народу, і в той же час знає польську мову і вважає її рідною; знає і зберігає польські традиції і звичаї; доведе, що хоча б один з батьків, дідусь або бабуся, або ж прадідусь і прабабуся, були польської національності або мали польське громадянство.

Детальніше...
 
День Незалежності Друк e-mail
(9 Votes)
Архів новин Понеділок, 30 серпня 2010
Автор Анна ЗОЛОТНЮК   
Наїстися смачнющих домашніх страв, наслухатися пісень, подивитися, як парашутисти спускаються з неба разом із українським прапором… Ні, всього, що відбувалося на Святі Незалежності в Підволочиську, не передати.

Почати, мабуть, варто з того, що у світлий та спекотний день на стадіоні зібралися представники всіх сільських та селищних рад району. Це вже багатообіцяюче. Вони приїхали не просто так, а на інших подивитися та й себе показати. Показати кожній такій делегації було що. «Важкою артилерією» виступили господині. Мабуть, не було жодного стенду, де б жінки не представили своїх умінь. Чого тут тільки не було — різноманітні вареники, пироги всіх видів та підвидів, пампушки…

Детальніше...
 
Родинне свято "7'Я" Друк e-mail
(3 Votes)
Архів новин Неділя, 01 серпня 2010
Автор Оксана Гора   

1 серпня в Міському парку відбулося святкування Родинного Свята "7'Я".

Організаторами цього свята виступили Культурно-просвітницьке товариство "Оберіг", Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Підволочиської РДА, Підволочиська селищна рада. В рамках цього свята за сприяння СПД-ФО "Мартинюк Т. Я.", видавництва "Свічадо" та журналу "Ангелятко" відбувся концерт на літній сцені, а після нього діти мали змогу проявити свої здібності на чотирьох майданчика творчості. Перший майданчик - художньої творчості, де діти малювали свою сім’ю, другий - танцювальний майданчик, третій - співу і декламації, і четвертий - спортивний.

Детальніше...
 
Загинув голова районної ради - Вічная пам'ять Друк e-mail
Архів новин П'ятниця, 23 липня 2010
Близько 11 вечора учора, 22 липня, біла "Дачіа Логан" врізалася у фуру біля села Кам’янки Підволочиського району Тернопільщини. За кермом автівки сидів голова Підволочиської районної ради 58-річний Богдан Стадницький. Від отриманих травм він загинув на місці.

Як повідомили у прес-службі обласної ДАІ, Богдан Стадницький з незрозумілих причин виїхав на смугу зустрічного руху.

Стадницького чотири рази обирали головою районної ради. Він був представником партії "Реформи і порядок".

Як розповідає працівник районної ради Ростислав Папіровський, на місці аварії станом на 11 годину ранку ще працювали експерти.

"Ніхто не розуміє, як таке могло статися. Богдан Карлович був досвідченим водієм. Багато років пропрацював у владі, ніколи шофера не мав. Завжди сам їздив. А там же центральна дорога, ніяких поворотів", - зазначив Ростислав Степанович.

Детальніше...
 
 Попередня  1  2  3  Наступна 

Сторінка 1 з 3
2007–2013
Сайт містечка Підволочиськ
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать сайту містечка Підволочиськ (їх авторам) та охороняються законом України
"Про авторське право і суміжні права".
Публікації авторів можуть не співпадати з думкою редакції cайту містечка Підволочиськ.
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.