Шановні відвідувачі! Ми раді вітати вас на сайті міста Підволочиськ!

Підволочиськ — стародавнє містечко, перша згадка про яке датована 1463 роком. У нестримному потоці важливих і дріб’язкових подій швидко минали роки і сторіччя, у вічність відходили страшні воєнні трагедії, зазнавали безслідної руїни рукотворні споруди, невпізнанно змінилося обличчя населеного пункту.

Сьогодні він відроджується, живучи по принципах об’єднання і творення, прагнучи вирішувати головні завдання свого стратегічного плану. Він невпинно міняється. І в єдиній та неповторній суті стародавнього і сучасного Підволочиська з’являється все більше нових граней.

Автор та власник сайту:
Кіндрат Дмитро Юрійович
Пошта:
Skype: Dmytro.Kindrat
Телефон: +38 (096) 101 29 65

 

Про сайт
  • Неофіційний

    Сайт містечка Підволочиськ

Сайт на реставрації.

Тимчасово можуть не працювати або некоректно відображатися сторінки.

Загинув голова районної ради - Вічная пам'ять Друк e-mail
Архів новин П'ятниця, 23 липня 2010
Близько 11 вечора учора, 22 липня, біла "Дачіа Логан" врізалася у фуру біля села Кам’янки Підволочиського району Тернопільщини. За кермом автівки сидів голова Підволочиської районної ради 58-річний Богдан Стадницький. Від отриманих травм він загинув на місці.

Як повідомили у прес-службі обласної ДАІ, Богдан Стадницький з незрозумілих причин виїхав на смугу зустрічного руху.

Стадницького чотири рази обирали головою районної ради. Він був представником партії "Реформи і порядок".

Як розповідає працівник районної ради Ростислав Папіровський, на місці аварії станом на 11 годину ранку ще працювали експерти.

"Ніхто не розуміє, як таке могло статися. Богдан Карлович був досвідченим водієм. Багато років пропрацював у владі, ніколи шофера не мав. Завжди сам їздив. А там же центральна дорога, ніяких поворотів", - зазначив Ростислав Степанович.

Стадницький повертався з Тернополя.

"Кам’янки – то вже недалеко від Підволочиська. Кажуть, та фура аж з Керчі їхала. Машини засліпили одна одну, от і сталася аварія", - припустив Папіровський.

Найбільшою заслугою Богдана Стадницького називають повну газифікацію району.

"Коли він прийшов до влади у 92-му, Підволочищина була газифікована усього на 20%. А минулого тижня останнє село газифікували. Стадницький був хорошим керівником. Починав працювати як представник президента, потім як голова райдежадміністрації, а далі очолив райраду. Жодних політичних чи церковних конфліктів за цей час у краї не було", - наголосив Папіровський.

Похорон Стадницького призначили на завтра, у нього залишилися дружина і донька.

2007–2013
Сайт містечка Підволочиськ
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать сайту містечка Підволочиськ (їх авторам) та охороняються законом України
"Про авторське право і суміжні права".
Публікації авторів можуть не співпадати з думкою редакції cайту містечка Підволочиськ.
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.