Шановні відвідувачі! Ми раді вітати вас на сайті міста Підволочиськ!

Підволочиськ — стародавнє містечко, перша згадка про яке датована 1463 роком. У нестримному потоці важливих і дріб’язкових подій швидко минали роки і сторіччя, у вічність відходили страшні воєнні трагедії, зазнавали безслідної руїни рукотворні споруди, невпізнанно змінилося обличчя населеного пункту.

Сьогодні він відроджується, живучи по принципах об’єднання і творення, прагнучи вирішувати головні завдання свого стратегічного плану. Він невпинно міняється. І в єдиній та неповторній суті стародавнього і сучасного Підволочиська з’являється все більше нових граней.

Автор та власник сайту:
Кіндрат Дмитро Юрійович
Пошта:
Skype: Dmytro.Kindrat
Телефон: +38 (096) 101 29 65

 

Про сайт
  • Неофіційний

    Сайт містечка Підволочиськ

Сайт на реставрації.

Тимчасово можуть не працювати або некоректно відображатися сторінки.

Родинне свято "7'Я" Друк e-mail
(3 Votes)
Архів новин Неділя, 01 серпня 2010
Автор Оксана Гора   

1 серпня в Міському парку відбулося святкування Родинного Свята "7'Я".

Організаторами цього свята виступили Культурно-просвітницьке товариство "Оберіг", Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Підволочиської РДА, Підволочиська селищна рада. В рамках цього свята за сприяння СПД-ФО "Мартинюк Т. Я.", видавництва "Свічадо" та журналу "Ангелятко" відбувся концерт на літній сцені, а після нього діти мали змогу проявити свої здібності на чотирьох майданчика творчості. Перший майданчик - художньої творчості, де діти малювали свою сім’ю, другий - танцювальний майданчик, третій - співу і декламації, і четвертий - спортивний.

Також серед дітей була проведена лотерея з цінними призами. Призи були надані фірмою "Світ морозива Ажур", "Надзбруччя хліб", "Ангелятко" та інші.

В кінці свята усіх приємно потішив своїми жартами та піснями народний артист України Левко Дурко та його дружина Аеліта.

   
2007–2013
Сайт містечка Підволочиськ
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать сайту містечка Підволочиськ (їх авторам) та охороняються законом України
"Про авторське право і суміжні права".
Публікації авторів можуть не співпадати з думкою редакції cайту містечка Підволочиськ.
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.