Шановні відвідувачі! Ми раді вітати вас на сайті міста Підволочиськ!

Підволочиськ — стародавнє містечко, перша згадка про яке датована 1463 роком. У нестримному потоці важливих і дріб’язкових подій швидко минали роки і сторіччя, у вічність відходили страшні воєнні трагедії, зазнавали безслідної руїни рукотворні споруди, невпізнанно змінилося обличчя населеного пункту.

Сьогодні він відроджується, живучи по принципах об’єднання і творення, прагнучи вирішувати головні завдання свого стратегічного плану. Він невпинно міняється. І в єдиній та неповторній суті стародавнього і сучасного Підволочиська з’являється все більше нових граней.

Автор та власник сайту:
Кіндрат Дмитро Юрійович
Пошта:
Skype: Dmytro.Kindrat
Телефон: +38 (096) 101 29 65

 

Про сайт
  • Неофіційний

    Сайт містечка Підволочиськ

Сайт на реставрації.

Тимчасово можуть не працювати або некоректно відображатися сторінки.

Новий Рік! - Новий Рік! Друк e-mail
(5 Votes)
Архів новин Вівторок, 30 грудня 2008
Автор Дмитро Юрійович   
Наша ялинка Доброї години, шановні жителі... Вітаю із наближенням Нового 2009 Року, адже до нього залишився лічений день та кілька годин!

Мабуть усі уже визначились, як і де будуть зустрічати Новий Рік! Та з впевненістю можу сказати, що до ялинки піде чимало жителів міста! Адже, яке святкування без прогулянки на морозі, під снігом… під палаючими вогнями феєрверків, та відблисками новорічної ялинки!

Та, думаю, не всі знають кому потрібно завдячувати за цьогорічну ялинку.

У тижневому випуску газети Підволочиської районної ради опубліковано наступне:

«Від імені виконавчого комітету Підволочиської селищної ради, громади райцентру висловлюю щиру подяку підприємцю Ординанс Петру Борисовичу за благодійне встановлення новорічної ялинки на центральному майдані Підволочиська, підприємцям з Тернополя, уродженцям Підволочиська, братам Олександру і Євгену Льотковським за придбання іграшок на ялинку, жительці м. Києва Тодоровій Наталії Вікторівні за багаторічне надання солодких подарунків до дня Святого Миколая. Успіхів Вам у справах, Божої опіки та вдячність за добре серце.»

Підволочиський голова Б.В. ДІДЕНКО

Подякуємо ще раз цим людям, які приклали зусиль для того, щоб свята пройшли на відмінно!
Щасливого Нового Року! 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

2007–2013
Сайт містечка Підволочиськ
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать сайту містечка Підволочиськ (їх авторам) та охороняються законом України
"Про авторське право і суміжні права".
Публікації авторів можуть не співпадати з думкою редакції cайту містечка Підволочиськ.
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.