Шановні відвідувачі! Ми раді вітати вас на сайті міста Підволочиськ!

Підволочиськ — стародавнє містечко, перша згадка про яке датована 1463 роком. У нестримному потоці важливих і дріб’язкових подій швидко минали роки і сторіччя, у вічність відходили страшні воєнні трагедії, зазнавали безслідної руїни рукотворні споруди, невпізнанно змінилося обличчя населеного пункту.

Сьогодні він відроджується, живучи по принципах об’єднання і творення, прагнучи вирішувати головні завдання свого стратегічного плану. Він невпинно міняється. І в єдиній та неповторній суті стародавнього і сучасного Підволочиська з’являється все більше нових граней.

Автор та власник сайту:
Кіндрат Дмитро Юрійович
Пошта:
Skype: Dmytro.Kindrat
Телефон: +38 (096) 101 29 65

 

Про сайт
  • Неофіційний

    Сайт містечка Підволочиськ

Сайт на реставрації.

Тимчасово можуть не працювати або некоректно відображатися сторінки.

Вертеп у місті Друк e-mail
(6 Votes)
Архів новин Середа, 14 січня 2009
Автор Ллія Левицька   

Сьогодні особлива духовна радість обіймає кожного з нас, бо цей день - незвичайний. Ми прославляємо одну з найвеличніших подій Священної Історії щирим і сповненим радості привітанням: "Христос рождається - Славіте Його!".

Різдво Христове належить до великих християнських, так званих дванадесятих свят, які церква визначає особливо урочисто. За біблійними свідченнями цього дня народився Син Божий - Ісус Христос, якому люди поклоняються вже не одне тисячоліття. В Україні Різдво називають ще Колядою або Корочуном.

Колядували 14 січня і в нашому рідному містечку Підволочиськ. На центральній площі міста, ще о 10 годині ранку, біля гарної ошатної ялинки, зібралися майже усі школи району, щоб колядувати, водити козу, показати Вертеп. Усе святкове дійство відбувалося в рамках 2-го етапу конкурсу "Від Катерини до Стрітення".

Яскраві костюми, весела коляда, усміхнені глядачі , а над майданом літав справжній дух українського Різдва. Із села Качанівки привели Маланку, з села Токи приїхав Вертеп, гарно сіяли Оріховецькі сіячі.,із гімназії ім. Івана Франка прийшла Маланка , щей козу з собою привела, а як гарно, мов ті соловейки, колядували усім учні Підволочиської школи I-III ступенів.

Після усіх виступів судді довго радилися, коли визначали переможця , адже усі виконавці були просто чудовими. А перемогу здобули колядники із села Качанівки. Ми щиро вітаємо їх із тим!!!


Різдво Христове - це свято любові. Любов, котру принесло на землю Різдво, зобов'язує нас до внутрішнього відродження, до оновлення усього сущого: людини, сім'ї, нації, держави, всесвіту.

   
2007–2013
Сайт містечка Підволочиськ
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать сайту містечка Підволочиськ (їх авторам) та охороняються законом України
"Про авторське право і суміжні права".
Публікації авторів можуть не співпадати з думкою редакції cайту містечка Підволочиськ.
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.