Шановні відвідувачі! Ми раді вітати вас на сайті міста Підволочиськ!

Підволочиськ — стародавнє містечко, перша згадка про яке датована 1463 роком. У нестримному потоці важливих і дріб’язкових подій швидко минали роки і сторіччя, у вічність відходили страшні воєнні трагедії, зазнавали безслідної руїни рукотворні споруди, невпізнанно змінилося обличчя населеного пункту.

Сьогодні він відроджується, живучи по принципах об’єднання і творення, прагнучи вирішувати головні завдання свого стратегічного плану. Він невпинно міняється. І в єдиній та неповторній суті стародавнього і сучасного Підволочиська з’являється все більше нових граней.

Автор та власник сайту:
Кіндрат Дмитро Юрійович
Пошта:
Skype: Dmytro.Kindrat
Телефон: +38 (096) 101 29 65

 

Про сайт
  • Неофіційний

    Сайт містечка Підволочиськ

Сайт на реставрації.

Тимчасово можуть не працювати або некоректно відображатися сторінки.

Мобілізували до бюджету 2 млн. 933 тис грн. Друк e-mail
(0 Votes)
ДПІ Понеділок, 06 лютого 2012
Автор ДПІ у Підволочиському районі   

За січень  2012 року  ДПІ у Підволочиському районі мобілізовано 2 млн. 933 тис грн. податків

Це становить 65,4 відсотка від доведених завдань та 43,8 відсотка до минулорічного показника.

До державного бюджету  платниками податків сплачено грошових коштів в сумі 744,4 тис грн., що на 3 млн. 427 тис. грн. менше, ніж за відповідний період минулого року,  бюджетні призначення виконані на 39,6 відсотка. В повному обсязі виконано завдання державного бюджету по податку  на прибуток – 60,5 тис грн. (100,8 %).

Не забезпечено виконання прогнозних показників по податку на додану вартість на 110,8 тис. грн., акцизного податку на 856,3 тис. грн.,  збору на розвиток виноградарства, садівництва ті хмелярства - 7,1 тис. грн. та податку на додану вартість, що сплачується переробними підприємствами за реалізовану ними продукцію в сумі 109,4тис. грн.

До місцевих бюджетів  платниками податків Підволочиського району сплачено 2 млн. 189 тис грн.  податків та платежів, що становить 83,9 % від доведеного завдання, що менше в абсолютній величині на 419,4 тис грн. Відносно аналогічного періоду минулого року надходження  зменшилися на 341,8 тис грн., або на 13,5%.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

2007–2013
Сайт містечка Підволочиськ
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать сайту містечка Підволочиськ (їх авторам) та охороняються законом України
"Про авторське право і суміжні права".
Публікації авторів можуть не співпадати з думкою редакції cайту містечка Підволочиськ.
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.