Шановні відвідувачі! Ми раді вітати вас на сайті міста Підволочиськ!

Підволочиськ — стародавнє містечко, перша згадка про яке датована 1463 роком. У нестримному потоці важливих і дріб’язкових подій швидко минали роки і сторіччя, у вічність відходили страшні воєнні трагедії, зазнавали безслідної руїни рукотворні споруди, невпізнанно змінилося обличчя населеного пункту.

Сьогодні він відроджується, живучи по принципах об’єднання і творення, прагнучи вирішувати головні завдання свого стратегічного плану. Він невпинно міняється. І в єдиній та неповторній суті стародавнього і сучасного Підволочиська з’являється все більше нових граней.

Автор та власник сайту:
Кіндрат Дмитро Юрійович
Пошта:
Skype: Dmytro.Kindrat
Телефон: +38 (096) 101 29 65

 

Про сайт
  • Неофіційний

    Сайт містечка Підволочиськ

Сайт на реставрації.

Тимчасово можуть не працювати або некоректно відображатися сторінки.

Урочисте відкриття центру обслуговування платників податків Друк e-mail
(0 Votes)
ДПІ Четвер, 14 червня 2012
Автор ДПІ у Підволочиському районі   

14 червня 2012 р. о 10.00 відбулося відкриття центру обслуговування платників податків в ДПІ у Підволочиському районі Тернопільської області  Державної податкової служби.

До складу центру обслуговування платників податків  входить шість секцій, кожна з яких має своє вікно для обслуговування. Для зручності клієнтів тут встановлено столи для заповнення звітності, обладнано місця для очікування, забезпечено доступ до мережі Інтернет. Розміщено п’ять стендів, з яких клієнти центру можуть почерпнути необхідну для себе інформацію. 

На відкриття ЦОПП запрошені заступник Голови Державної податкової служби у Тернопільській області Мельник Марія Василівна, голова Підволочиської РДА Сум Віталій Богданович, голова  Підволочиської районної ради Городницький Володимир Андрійович, Голова Асоціації платників податків в Підволочиському районі Осадчук Роман Зіновійович, отець Ігор Української Православної Церкви, представники преси та радіо, підприємці.

Ведуча урочистого відкриття сервісного центру Кавецька Галина Василівна запросила до слова гостей та начальника інспекції.

Заступник Голови Державної податкової служби у Тернопільській області Мельник Марія Василівна, відкриваючи центр обслуговування платників податків, привітала всіх присутніх з важливою подією. Марія Василівна закликала колег по роботі ставити себе на місце платників податків, аби розуміти, на що підприємець чи громадянин очікує від відвідування податкового органу.Перш за все – чіткої та оперативної допомоги, доброзичливості.

В своєму виступіголова Підволочиської РДА Сум Віталій Богданович акцентував увагу на тому, що запровадження такого сервісу — результат співпраці податківців та органів влади і самоврядування, спрямованих на забезпечення комфортних умов для платників податків щодо сплати податків та отримання якісних послуг.

Голова Підволочиської районної ради Городницький Володимир Андрійович відмітив фаховий рівень працівників ДПІ у Під волочиському районі, високий професіоналізм керівника служби Бучака В. М., який зумів згуртувати колектив інспекції на виконання завдань поставлених перед податковою службою.

Голова Асоціації платників податків в Підволочиському районі Осадчук Роман Зіновійович відмітив, що сьогодні як ніколи ефективна та спрямована робота на покращення та вдосконалення процесів адміністрування податків. А відкриття сервісного центру є ще одним кроком на зустріч платникам податків.

Начальник ДПІ у Підволочиському районі Тернопільської області  Державної податкової служби наголосив, що податкова служба втілює в життя європейські стандарти обслуговування платників податків. Сервісний центр загальною площою 25м.кв., де понад 2389 платників податків та громадян зможуть скористатися послугами шістьох висококваліфікованих фахівців центру. Підвищуючи якість обслуговування, ми передусім очікуємо повноти і своєчасності сплати в бюджет податків і зборів.         

Відкриття завершилося  осв’ченням отецем Ігорем Української Православної Церкви приміщення центру обслуговування платників податків. 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

2007–2013
Сайт містечка Підволочиськ
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать сайту містечка Підволочиськ (їх авторам) та охороняються законом України
"Про авторське право і суміжні права".
Публікації авторів можуть не співпадати з думкою редакції cайту містечка Підволочиськ.
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.