Шановні відвідувачі! Ми раді вітати вас на сайті міста Підволочиськ!

Підволочиськ — стародавнє містечко, перша згадка про яке датована 1463 роком. У нестримному потоці важливих і дріб’язкових подій швидко минали роки і сторіччя, у вічність відходили страшні воєнні трагедії, зазнавали безслідної руїни рукотворні споруди, невпізнанно змінилося обличчя населеного пункту.

Сьогодні він відроджується, живучи по принципах об’єднання і творення, прагнучи вирішувати головні завдання свого стратегічного плану. Він невпинно міняється. І в єдиній та неповторній суті стародавнього і сучасного Підволочиська з’являється все більше нових граней.

Автор та власник сайту:
Кіндрат Дмитро Юрійович
Пошта:
Skype: Dmytro.Kindrat
Телефон: +38 (096) 101 29 65

 

Про сайт
  • Неофіційний

    Сайт містечка Підволочиськ

Сайт на реставрації.

Тимчасово можуть не працювати або некоректно відображатися сторінки.

Зустріч начальника ДПІ Бучака В. М. з представниками підприємницьких кіл Друк e-mail
(0 Votes)
ДПІ Четвер, 21 червня 2012
Автор ДПІ у Підволочиському районі   

Нещодавно в приміщенні залу засідань державної податкової інспекції відбулась зустріч начальника ДПІ у Підволочиському районі Бучака Василя Миколайовича з представниками підприємницьких кіл.

Розглянуто актуальні питання застосування спрощеної системи оподаткування.

Начальник ДПІ у Підволочиському районі проінформував присутніх про основні зміни, які відбулися в податковому законодавстві щодо спрощеної системи оподаткування з прийняттям Закону України № 4014, про заходи, які вживаються податковою службою з надання роз'яснень, консультацій для підприємців, зокрема фізичних осіб, які обрали такий вид оподаткування, удосконалення системи обслуговування платників податків, зокрема шляхом створення “сервісних центрів” при ДПІ для оперативного надання довідок та дозвільних документів.

Учасники зустрічі обговорили проблеми, з яким стикаються підприємці при виконанні вимог податкового законодавства, у тому числі піднято було питання про відношення працівників ДПІ до платників податків. Учасниками були відмічені і позитивні зміни, що відбулися у відношеннях з службою.

Василь Миколайович Бучак  запевнив, що всі висловлені пропозиції ним взяті до уваги та будуть уважно вивчені. Вони будуть використані при вжиті заходів щодо вдосконалення системи обслуговування платників податків.

На зустрічі розглянуто ряд інших питань.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

2007–2013
Сайт містечка Підволочиськ
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать сайту містечка Підволочиськ (їх авторам) та охороняються законом України
"Про авторське право і суміжні права".
Публікації авторів можуть не співпадати з думкою редакції cайту містечка Підволочиськ.
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.