Шановні відвідувачі! Ми раді вітати вас на сайті міста Підволочиськ!

Підволочиськ — стародавнє містечко, перша згадка про яке датована 1463 роком. У нестримному потоці важливих і дріб’язкових подій швидко минали роки і сторіччя, у вічність відходили страшні воєнні трагедії, зазнавали безслідної руїни рукотворні споруди, невпізнанно змінилося обличчя населеного пункту.

Сьогодні він відроджується, живучи по принципах об’єднання і творення, прагнучи вирішувати головні завдання свого стратегічного плану. Він невпинно міняється. І в єдиній та неповторній суті стародавнього і сучасного Підволочиська з’являється все більше нових граней.

Автор та власник сайту:
Кіндрат Дмитро Юрійович
Пошта:
Skype: Dmytro.Kindrat
Телефон: +38 (096) 101 29 65

 

Про сайт
  • Неофіційний

    Сайт містечка Підволочиськ

Сайт на реставрації.

Тимчасово можуть не працювати або некоректно відображатися сторінки.

Податкова доводить зміни Друк e-mail
(0 Votes)
ДПІ Вівторок, 31 липня 2012
Автор ДПІ у Підволочиському районі   

 

Нещодавно в залі засідань ДПІ в Підволочиському відбулась зустріч в.о.начальника інспекції Рубльовської Лідії Ярославіни з представниками підприємницьких кіл, відбувся конструктивний діалог бізнесу з податківцями району.

Реформа податкової системи країни перетворить її на стимулюючу платформу вітчизняної економіки.

”У ДПС України триває складний і такий необхідний етап розвитку, як перехід від фіскального органу до сервісної служби. Логічним результатом якого має стати зростання надходжень до бюджету. Нині податкове відомство активно модернізує свою роботу. Серед стратегічних завдань органів ДПС- відкриття сервісних центрів з обслуговування платників податків, запровадження електронних сервісів, спрощення процедури видачі свідоцтв платника ПДВ, прискорення процесу їх отримання та багато інших.Перспективним є впроводження “Електронного кабінету платника податків”, що дасть змогу зменшити термін обміну інформацією між платником та податковою”, - відмітила Лідія Ярославівна під час зустрічі з підприємцями.

При ДПС в Тернопільській області працює  сектор реєстрації користувачів посиленого сертифікату ключа електронного цифрового підпису платників податків. Платникам податків доведено про запровадження для всіх платників, які подають звітність в електронному вигляді нового електронного сервісу- “Інформаційне повідомлення про заборгованість з податків, зборів та обов’язкових платежів”.

На зустрічі на  численні запитання платників отримано відповіді.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

2007–2013
Сайт містечка Підволочиськ
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать сайту містечка Підволочиськ (їх авторам) та охороняються законом України
"Про авторське право і суміжні права".
Публікації авторів можуть не співпадати з думкою редакції cайту містечка Підволочиськ.
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.