Шановні відвідувачі! Ми раді вітати вас на сайті міста Підволочиськ!

Підволочиськ — стародавнє містечко, перша згадка про яке датована 1463 роком. У нестримному потоці важливих і дріб’язкових подій швидко минали роки і сторіччя, у вічність відходили страшні воєнні трагедії, зазнавали безслідної руїни рукотворні споруди, невпізнанно змінилося обличчя населеного пункту.

Сьогодні він відроджується, живучи по принципах об’єднання і творення, прагнучи вирішувати головні завдання свого стратегічного плану. Він невпинно міняється. І в єдиній та неповторній суті стародавнього і сучасного Підволочиська з’являється все більше нових граней.

Автор та власник сайту:
Кіндрат Дмитро Юрійович
Пошта:
Skype: Dmytro.Kindrat
Телефон: +38 (096) 101 29 65

 

Про сайт
  • Неофіційний

    Сайт містечка Підволочиськ

Сайт на реставрації.

Тимчасово можуть не працювати або некоректно відображатися сторінки.

Навчання МПК Друк e-mail
(0 Votes)
ДСНС Вівторок, 23 лютого 2016
Автор Районний відділ Управління ДСНС України у Тернопільській області   

23 лютого 2016 року Головним інспектором Підволочиського РВ У ДСНС України у Тернопільській області було проведено перевірку готовності МПК с. Кошляки до дій за призначенням, та проведено заняття щодо вивчення нормативно-правових документів, а саме постанова КМУ №1052 від 16.12.15 року «Про затвердження положення про Державну службу України з надзвичайних ситуацій», а також проведено повторне навчання Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції».

 
Навчання з головами виборчих комісій Друк e-mail
(2 Votes)
ДСНС Понеділок, 12 жовтня 2015
Автор Районний відділ Управління ДСНС України у Тернопільській області   

09.10.15р. в приміщенні актового залу Підволочиської РДА відбулось навчання-тренінг із представниками територіальних та дільничних виборчих комісій Підволочиського району в кількості 115 чоловік. В ході навчання-тренінгу працівниками Підволочиського РВ УДСНС України у Тернопільській області проведено навчання та інструктажі щодо забезпечення пожежної та техногенної безпеки на виборчих дільницях району під час проведення голосування  25.10.2015р., та вручено пам’ятки «Про заходи щодо забезпечення  пожежної безпеки на виборчих дільницях » та «Як користуватися вогнегасником»

 
Тиждень безпеки та цивільного захисту Друк e-mail
(2 Votes)
ДСНС Четвер, 30 квітня 2015
Автор Районний відділ Управління ДСНС України у Тернопільській області   

30.04.2015 р. працівниками Підволочиського РВ УДСНС України у Тернопільській області в гімназії ім. І. Франка смт. Підволочиськ у рамках тижня безпеки та цивільного захисту, було проведено навчання з учнями та педагогічним колективом гімназії на теми: «Небезпечні знахідки», «Небезпека спалювання сухої трави», «Безпечна поведінка у лісі під час відпочинку», «Правила поводження з первинними засобами пожежогасіння» з демонстрацією навчальних фільмів відповідно до тем.

 
«Запобігти. Врятувати. Допомогти." Друк e-mail
(5 Votes)
ДСНС Середа, 18 березня 2015
Автор Районний відділ Управління ДСНС України у Тернопільській області   

18 березня у Підволочиській гімназії  ім. І.Франка відбулась громадська акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти."

Акція була проведена в три етапи.

Першим етапом було проведено навчальну евакуацію дітей та педагогічного складу із приміщень гімназії. Після чого  діти по класах вишикувались на безпечній відстані та вчителями була проведене перевірка наявності дітей.

Детальніше...
 
Рятувальники провели заняття із непрацюючим населенням Друк e-mail
(5 Votes)
ДСНС Понеділок, 02 березня 2015
Автор Районний відділ Управління ДСНС України у Тернопільській області   

У зв'язку із складною ситуацією у державі, все важливішим стає посилення роз'яснювальної роботи з населенням щодо дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій різного характеру. Таким чином 26.02.15 року Підволочиським РВ УДСНС України у Тернопільській області спільно із Підволочиським районним центром зайнятості було проведено заняття із непрацюючим населенням району. Під час зустрічі було обговорено наступні питання: Як діяти, якщо ви почули сигнал оповіщення «Увага всім!»,  Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій воєнного характеру,Основні заходи щодо запобігання можливого терористичного акту. Після проведення  заняття відповіли на поставленні питання та розповсюджено пам’ятки і листівки.

Детальніше...
 
Рятувальники взяли участь в акції з добровільної здачі крові для військовослужбовців Друк e-mail
(6 Votes)
ДСНС Четвер, 05 лютого 2015
Автор Районний відділ Управління ДСНС України у Тернопільській області   

4 лютого співробітники Підволочиського районного відділу Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області взяли участь в акції з добровільної здачі крові для військових, що зазнали поранень під час участі в бойових діях у зоні АТО.

За словами працівників пункту переливання крові, рятувальники — міцні та фізично підготовлені хлопці, які повністю пройшли медогляд та не мають проблем із здоров’ям. Тож, вважають медики, у таких донорів можна забирати максимально допустимі дози крові без загрози для їхнього здоров’я. До слова, стандартний об’єм заготовленої крові разом з консервантом становить 510 мілілітрів.

Працівники пожежно-рятувальної служби Тернопільщини вже неодноразово ставали донорами. Добровільна здача крові для кожного з них є почесною і благородною справою. Адже всю зібрану кров передадуть до медичних закладів, де вона врятує життя поранених українських бійців.

Детальніше...
 
 Попередня  1  2  Наступна 

2007–2013
Сайт містечка Підволочиськ
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать сайту містечка Підволочиськ (їх авторам) та охороняються законом України
"Про авторське право і суміжні права".
Публікації авторів можуть не співпадати з думкою редакції cайту містечка Підволочиськ.
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.