Шановні відвідувачі! Ми раді вітати вас на сайті міста Підволочиськ!

Підволочиськ — стародавнє містечко, перша згадка про яке датована 1463 роком. У нестримному потоці важливих і дріб’язкових подій швидко минали роки і сторіччя, у вічність відходили страшні воєнні трагедії, зазнавали безслідної руїни рукотворні споруди, невпізнанно змінилося обличчя населеного пункту.

Сьогодні він відроджується, живучи по принципах об’єднання і творення, прагнучи вирішувати головні завдання свого стратегічного плану. Він невпинно міняється. І в єдиній та неповторній суті стародавнього і сучасного Підволочиська з’являється все більше нових граней.

Автор та власник сайту:
Кіндрат Дмитро Юрійович
Пошта:
Skype: Dmytro.Kindrat
Телефон: +38 (096) 101 29 65

 

Про сайт
  • Неофіційний

    Сайт містечка Підволочиськ

Сайт на реставрації.

Тимчасово можуть не працювати або некоректно відображатися сторінки.

Рятувальники провели заняття із непрацюючим населенням Друк e-mail
(5 Votes)
ДСНС Понеділок, 02 березня 2015
Автор Районний відділ Управління ДСНС України у Тернопільській області   

У зв'язку із складною ситуацією у державі, все важливішим стає посилення роз'яснювальної роботи з населенням щодо дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій різного характеру. Таким чином 26.02.15 року Підволочиським РВ УДСНС України у Тернопільській області спільно із Підволочиським районним центром зайнятості було проведено заняття із непрацюючим населенням району. Під час зустрічі було обговорено наступні питання: Як діяти, якщо ви почули сигнал оповіщення «Увага всім!»,  Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій воєнного характеру,Основні заходи щодо запобігання можливого терористичного акту. Після проведення  заняття відповіли на поставленні питання та розповсюджено пам’ятки і листівки.

Завантажити листівки

 

2007–2013
Сайт містечка Підволочиськ
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать сайту містечка Підволочиськ (їх авторам) та охороняються законом України
"Про авторське право і суміжні права".
Публікації авторів можуть не співпадати з думкою редакції cайту містечка Підволочиськ.
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.