Шановні відвідувачі! Ми раді вітати вас на сайті міста Підволочиськ!

Підволочиськ — стародавнє містечко, перша згадка про яке датована 1463 роком. У нестримному потоці важливих і дріб’язкових подій швидко минали роки і сторіччя, у вічність відходили страшні воєнні трагедії, зазнавали безслідної руїни рукотворні споруди, невпізнанно змінилося обличчя населеного пункту.

Сьогодні він відроджується, живучи по принципах об’єднання і творення, прагнучи вирішувати головні завдання свого стратегічного плану. Він невпинно міняється. І в єдиній та неповторній суті стародавнього і сучасного Підволочиська з’являється все більше нових граней.

Автор та власник сайту:
Кіндрат Дмитро Юрійович
Пошта:
Skype: Dmytro.Kindrat
Телефон: +38 (096) 101 29 65

 

Про сайт
  • Неофіційний

    Сайт містечка Підволочиськ

Сайт на реставрації.

Тимчасово можуть не працювати або некоректно відображатися сторінки.

«Запобігти. Врятувати. Допомогти." Друк e-mail
(5 Votes)
ДСНС Середа, 18 березня 2015
Автор Районний відділ Управління ДСНС України у Тернопільській області   

18 березня у Підволочиській гімназії  ім. І.Франка відбулась громадська акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти."

Акція була проведена в три етапи.

Першим етапом було проведено навчальну евакуацію дітей та педагогічного складу із приміщень гімназії. Після чого  діти по класах вишикувались на безпечній відстані та вчителями була проведене перевірка наявності дітей.

В другому етапі дітям нагадали про дотримання правил пожежної, техногенної безпеки та правила поведінки при виявленні підозрілих і вибухонебезпечних предметів.

Третій етап для дітей був мабуть найцікавіший  коли рятувальники продемонстрували  пожежну техніку та спорядження після цього ліквідували умовну пожежу.

Подібні акції є дуже корисними і пізнавальними для підростаючого покоління. Рятувальникам Підволочищини важливо, щоб молоде покоління було максимально обізнане з питань безпеки життєдіяльності і змогло захистити себе в екстремальній ситуації.

2007–2013
Сайт містечка Підволочиськ
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать сайту містечка Підволочиськ (їх авторам) та охороняються законом України
"Про авторське право і суміжні права".
Публікації авторів можуть не співпадати з думкою редакції cайту містечка Підволочиськ.
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.