Шановні відвідувачі! Ми раді вітати вас на сайті міста Підволочиськ!

Підволочиськ — стародавнє містечко, перша згадка про яке датована 1463 роком. У нестримному потоці важливих і дріб’язкових подій швидко минали роки і сторіччя, у вічність відходили страшні воєнні трагедії, зазнавали безслідної руїни рукотворні споруди, невпізнанно змінилося обличчя населеного пункту.

Сьогодні він відроджується, живучи по принципах об’єднання і творення, прагнучи вирішувати головні завдання свого стратегічного плану. Він невпинно міняється. І в єдиній та неповторній суті стародавнього і сучасного Підволочиська з’являється все більше нових граней.

Автор та власник сайту:
Кіндрат Дмитро Юрійович
Пошта:
Skype: Dmytro.Kindrat
Телефон: +38 (096) 101 29 65

 

Про сайт
  • Неофіційний

    Сайт містечка Підволочиськ

Сайт на реставрації.

Тимчасово можуть не працювати або некоректно відображатися сторінки.

Тиждень безпеки та цивільного захисту Друк e-mail
(2 Votes)
ДСНС Четвер, 30 квітня 2015
Автор Районний відділ Управління ДСНС України у Тернопільській області   

30.04.2015 р. працівниками Підволочиського РВ УДСНС України у Тернопільській області в гімназії ім. І. Франка смт. Підволочиськ у рамках тижня безпеки та цивільного захисту, було проведено навчання з учнями та педагогічним колективом гімназії на теми: «Небезпечні знахідки», «Небезпека спалювання сухої трави», «Безпечна поведінка у лісі під час відпочинку», «Правила поводження з первинними засобами пожежогасіння» з демонстрацією навчальних фільмів відповідно до тем.

2007–2013
Сайт містечка Підволочиськ
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать сайту містечка Підволочиськ (їх авторам) та охороняються законом України
"Про авторське право і суміжні права".
Публікації авторів можуть не співпадати з думкою редакції cайту містечка Підволочиськ.
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.