Шановні відвідувачі! Ми раді вітати вас на сайті міста Підволочиськ!

Підволочиськ — стародавнє містечко, перша згадка про яке датована 1463 роком. У нестримному потоці важливих і дріб’язкових подій швидко минали роки і сторіччя, у вічність відходили страшні воєнні трагедії, зазнавали безслідної руїни рукотворні споруди, невпізнанно змінилося обличчя населеного пункту.

Сьогодні він відроджується, живучи по принципах об’єднання і творення, прагнучи вирішувати головні завдання свого стратегічного плану. Він невпинно міняється. І в єдиній та неповторній суті стародавнього і сучасного Підволочиська з’являється все більше нових граней.

Автор та власник сайту:
Кіндрат Дмитро Юрійович
Пошта:
Skype: Dmytro.Kindrat
Телефон: +38 (096) 101 29 65

 

Про сайт
  • Неофіційний

    Сайт містечка Підволочиськ

Сайт на реставрації.

Тимчасово можуть не працювати або некоректно відображатися сторінки.

День довкілля у районі Друк e-mail
(5 Votes)
«Гомін Волі» П'ятниця, 26 квітня 2013
Автор Я. Сиривко   

День довкілля, який відпрацювали на природі жителі району, був, мабуть, наймасовіший і  найрезультативніший за останні роки. Люди засумувавши впродовж надзвичайно довгої зими за справжнім весняним теплом, яскравим сонечком, охоче взялися до справи. А роботи вистачало усім. Це і прочищання від дикоростучих пагонів придорожніх насадок, збирання сміття обабіч шляхів, наведення порядку у парках, скверах, садіння дерев. На жаль, не вдалося побувати скрізь,  де працювали представники найрізноманітніших підприємств і організацій. Ще за декілька днів до всенародної толоки представниками влади було наведено лад біля багатьох доріг. У День довкілля цю роботу продовжили. Кожен, хто їхав у сторону Тернополя, мав можливість помилуватися результатом цієї нелегкої праці. Прибрані обочини доріг, почищені посадки, побілені основні дерева.

Детальніше...
 
Древній Скалат зажив новим життям. Місто готується до свого 500-річчя. Друк e-mail
(2 Votes)
«Гомін Волі» П'ятниця, 26 квітня 2013
Автор Я. Сиривко   

Велику нараду за участю керівників обласних організацій, установ і підприємств провів минулого вівторка в Скалаті голова обласної державної адміністрації Валентин Антонович Хоптян. Він взяв під особистий контроль усі роботи, які проходять в місті до відзначення його п’ятсотлітнього ювілею. Валентин Антонович визначив три найважливіші об’єкти, які необхідно відремонтувати до свята. Це Скалатська фортеця, стадіон і міський парк. Роботи по відновленню історичної пам’ятки міста, стадіону та облаштуванню парку вестимуться методом народної толоки.

Валентин Антонович і його перший заступник Микола Йосипович Головач дали конкретні доручення  керівникам різних обласних організацій. Вони мають забезпечити доставку до Скалата різних будівельних матеріалів у необхідній кількості. Замок буде не тільки реставровано, але й добре освітлено, так само встановлять світильники на стадіоні та в парку. На стадіоні буде більше тисячі сучасних місць для сидіння, а в фортеці — місцевий готель для туристів.

Детальніше...
 
Дитяча Хресна Дорога на Святій Горі Друк e-mail
(2 Votes)
«Гомін Волі» П'ятниця, 26 квітня 2013
Автор А. Шмагай, заступник директора з виховної роботи Староскалатської ЗОШ   

Щорічно, у час Великого посту, учні нашої Староскалатської школи беруть участь у Хресній Дорозі, але цього року все було по-особливому, оскільки організована вона була наймолодшими школярами учнями початкових  класів, вчителями, батьками та священиками.

У формі діалогу мами та дитини звучали розважання, які були водночас і повчальною наукою, і молитвою проханням, і прощенням. Спільно, у великій родині, ми дякували Богу за щоденні ласки, за друзів, зарідну землю, родину, за цей чудовий, створений Богом світ, за тих, хто в будинку маляти, за тих, хто не зміг народитись, хворих та немічних.

Детальніше...
 
«Агро-млин» вітає весну Друк e-mail
(2 Votes)
«Гомін Волі» П'ятниця, 26 квітня 2013
Автор Л. Сівкова   

Не так просто дається хліборобам цьогорічний засів. З одного боку, підганяє пізня весна, з іншого — затверділа під снігом земля розробляється з трудом. Ні засновник і фінансовий директор ТОВ «Агро-млин», заслужений працівник сфери послуг України  Богдан Степанович Олійник, ні виконавчий директор Богдан Ярославович Вовк не пам’ятають таких складних в обробітку  ґрунтів.

Однак це не перешкоджає трудівникам товариства вчасно та організовано проводити весняні роботи. Озима пшениця перезимувала добре, вже проведено її підживлення. Цими днями завершили сівбу ячменю й приступили до посіву розторопші. «Агро-млин» — перше і поки що єдине в районі сільськогосподарське підприємство, яке культивує лікарські рослини: уже другий рік на іванівських полях проростають і добре себе виправдовують  розторопша і мята. Сьогодні-завтра, як планує Богдан Ярославович, посівну кампанію буде завершено. Останнім ляже в ріллю насіння кукурудзи та сої.

Детальніше...
 
Заступник міністра був приємно здивований побаченим Друк e-mail
(1 Проголосувало)
«Гомін Волі» П'ятниця, 26 квітня 2013
Автор Я. Сиривко   

Минулої п’ятниці в рамках офіційного візиту в область у районі побував перший заступник міністра охорони здоров’я України Олександр Юрійович Качур. В поїздці його супроводжували заступник голови ОДА П.В. Гоч, перший заступник голови, керівник апарату РДА М.О. Черевик, заступник  голови РДА О.Ю. Мінченко, начальник відділу охорони здоров’я РДА Ж.В. Герасій, головний лікар районної лікарні П.І. Маховський.

 Метою поїздки було ознайомлення з досвідом спільної практичної роботи  Тернопільського медичного університету імені Горбачевського з громадами деяких сіл району. Виконуючий обов’язки керівника навчально-практичного центру медуніверситету В.М. Тварко ознайомив першого заступника міністра з роботою навчально-практичного центру у Гнилицях. Там студенти останніх курсів медуніверситету позмінно проходять практику. Маючи найновіше обладнання, добрі умови роботи і прожиття, ці вже майже готові медики ставлять діагнози, проводять лікування пацієнтів. Правда, все це робиться під контролем професорів медуніверситету, з яким зв’язуються через систему Інтернет. Всі дані, кардіограма та інші показники також мають змогу бачити висококваліфіковані медики в Тернополі. Високим гостем і особами, які його супроводжували, також було оглянуто приміщення сільського ФАПу, яке знаходиться поруч.

Детальніше...
 
Трагедія, яка не дасть про себе забути Друк e-mail
(3 Votes)
«Гомін Волі» П'ятниця, 26 квітня 2013
Автор В. Палій, начальник караулу ДПРЧ-20, ст. лейтенант служби цивільного захисту   

26 квітня 1986 року — одна з найтрагічніших дат в історії людства: на четвертому блоці Чорнобильської атомної електростанції, за 110 кілометрів від столиці України Києва, майже в центрі Європи сталася аварія, яку обґрунтовано кваліфікують як найбільшу в світі техногенну й екологічну катастрофу. Хмара, що виникла над ЧАЕС, під дією вітру пізніше посунулася на північ, накривши собою українське Полісся, деякі регіони Білорусії і Росії. Незабаром після катастрофи радіоактивні викиди були виявлені на території Швеції і Фінляндії, а згодом — Польщі, Німеччини, Франції. Радіація проникла в атмосферу всієї північної півкулі.

Значного забруднення зазнали водні джерела, особливо річки, що протікають неподалік від ЧАЕС, і Київське водосховище, а також водозбірні площі басейнів рік Дніпро і Прип’ять. Всього в Україні забруднено територію площею понад 50 тис. кв. км у 74 районах 12 областей (Київська, Житомирська, Чернігівська, Рівненська, Вінницька, Черкаська, Хмельницька, Івано-Франківська, Волинська, Чернівецька, Сумська, Тернопільська). На цій площі розташовані 2294 населені пункти. У цілому в Україні потерпілих від Чорнобильської катастрофи налічується понад 3,2 мільйона чоловік, серед них близько 1 мільйона — діти. Після Чорнобильської катастрофи Україну оголошено зоною екологічного лиха.

Детальніше...
 
 Попередня  1  2  3  4  5 ... 46  47  Наступна 

2007–2013
Сайт містечка Підволочиськ
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать сайту містечка Підволочиськ (їх авторам) та охороняються законом України
"Про авторське право і суміжні права".
Публікації авторів можуть не співпадати з думкою редакції cайту містечка Підволочиськ.
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.