Шановні відвідувачі! Ми раді вітати вас на сайті міста Підволочиськ!

Підволочиськ — стародавнє містечко, перша згадка про яке датована 1463 роком. У нестримному потоці важливих і дріб’язкових подій швидко минали роки і сторіччя, у вічність відходили страшні воєнні трагедії, зазнавали безслідної руїни рукотворні споруди, невпізнанно змінилося обличчя населеного пункту.

Сьогодні він відроджується, живучи по принципах об’єднання і творення, прагнучи вирішувати головні завдання свого стратегічного плану. Він невпинно міняється. І в єдиній та неповторній суті стародавнього і сучасного Підволочиська з’являється все більше нових граней.

Автор та власник сайту:
Кіндрат Дмитро Юрійович
Пошта:
Skype: Dmytro.Kindrat
Телефон: +38 (096) 101 29 65

 

Про сайт
  • Неофіційний

    Сайт містечка Підволочиськ

Сайт на реставрації.

Тимчасово можуть не працювати або некоректно відображатися сторінки.

На спортивних майданчиках Друк e-mail
(1 Проголосувало)
«Гомін Волі» П'ятниця, 01 жовтня 2010
Автор П. Гонтковський   
В Підволочиську 23-25 вересня проходили змагання півфінальної стадії . чемпіонату України з футболу серед ветеранських команд ФК «Зоря»-Умань ' Черкаської області, ФК «Случ»-Красилів Хмельницької області і ФК «Збруч»- Підволочиськ. У першому матчі, який відбувся в четвер, наша команда ветеранів зустрічалася з командою «Зоря»-Умань і здобула перемогу з рахунком 3:1.

У п'ятницю перед футбольною зустріччю команд «Зоря»-«Случ» на стадіоні відбулося справжнє спортивне свято і урочисте відкриття цих змагань. Відкрив змагання і виступив перед учасниками спортивного дійства зі словами найщиріших побажань голова райдержадміністрації В.А. Хоптян та селищний голова Б.В. Ді- денко. Матч цих команд закінчився з рахунком 1:0 на користь красилівських футбо¬лістів. і тому в суботу наша команда «Збруч»-Підволочиськ провела футбольну зустріч із командою ветеранів «Случ»-Красилів, яка закінчилася з рахунком 0:0.

Згідно регламенту цих змагань наші футболісти вийшли у фінал чемпіонату України серед ветеранських команд.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

2007–2013
Сайт містечка Підволочиськ
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать сайту містечка Підволочиськ (їх авторам) та охороняються законом України
"Про авторське право і суміжні права".
Публікації авторів можуть не співпадати з думкою редакції cайту містечка Підволочиськ.
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.