Шановні відвідувачі! Ми раді вітати вас на сайті міста Підволочиськ!

Підволочиськ — стародавнє містечко, перша згадка про яке датована 1463 роком. У нестримному потоці важливих і дріб’язкових подій швидко минали роки і сторіччя, у вічність відходили страшні воєнні трагедії, зазнавали безслідної руїни рукотворні споруди, невпізнанно змінилося обличчя населеного пункту.

Сьогодні він відроджується, живучи по принципах об’єднання і творення, прагнучи вирішувати головні завдання свого стратегічного плану. Він невпинно міняється. І в єдиній та неповторній суті стародавнього і сучасного Підволочиська з’являється все більше нових граней.

Автор та власник сайту:
Кіндрат Дмитро Юрійович
Пошта:
Skype: Dmytro.Kindrat
Телефон: +38 (096) 101 29 65

 

Про сайт
  • Неофіційний

    Сайт містечка Підволочиськ

Сайт на реставрації.

Тимчасово можуть не працювати або некоректно відображатися сторінки.

Влада тримає слово Друк e-mail
(0 Votes)
«Гомін Волі» П'ятниця, 01 жовтня 2010
Автор Я. Сиривко   
Минулого вівторка голова районної державної адміністрації В.А. Хоптян побував у Підволочиському ліцеї. Це вже його друга зустріч з педагогами та учнями І цього закладу після свята першого дзвоника. Після того, якди-1 ректор ліцею Валерій Петрович Мельник представив голову адміністрації (хоч в тому не було ніякої необхідності, всі і так впізнали керівника району і вітали оплесками), Валентин Антонович розповів про те, які перетворення на краще проходять у нас зараз і скільки роботи ще попереду не тільки у плані благоустрою усіх населених пунктів району, ай в піднятті його економіки. В нас у скорому часі будуть нові заводи, тваринницькі комплекси, розвинеться переробна галузь продукції сільського господарства. На завершення своєї зустрічі голова райдержадміністрації виконав свій моральний борг перед ліцеїстами, адже обіцяв подарувати їм телевізор. Новий плазмовий телеприймач ним було вручено під схвальні оплески залу. Влада тримає слово навіть у дрібницях.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

2007–2013
Сайт містечка Підволочиськ
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать сайту містечка Підволочиськ (їх авторам) та охороняються законом України
"Про авторське право і суміжні права".
Публікації авторів можуть не співпадати з думкою редакції cайту містечка Підволочиськ.
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.