Шановні відвідувачі! Ми раді вітати вас на сайті міста Підволочиськ!

Підволочиськ — стародавнє містечко, перша згадка про яке датована 1463 роком. У нестримному потоці важливих і дріб’язкових подій швидко минали роки і сторіччя, у вічність відходили страшні воєнні трагедії, зазнавали безслідної руїни рукотворні споруди, невпізнанно змінилося обличчя населеного пункту.

Сьогодні він відроджується, живучи по принципах об’єднання і творення, прагнучи вирішувати головні завдання свого стратегічного плану. Він невпинно міняється. І в єдиній та неповторній суті стародавнього і сучасного Підволочиська з’являється все більше нових граней.

Автор та власник сайту:
Кіндрат Дмитро Юрійович
Пошта:
Skype: Dmytro.Kindrat
Телефон: +38 (096) 101 29 65

 

Про сайт
  • Неофіційний

    Сайт містечка Підволочиськ

Сайт на реставрації.

Тимчасово можуть не працювати або некоректно відображатися сторінки.

На черговому прийомі Друк e-mail
(0 Votes)
«Гомін Волі» П'ятниця, 01 жовтня 2010
Автор М. Бобесюк   
На черговому особистому прийомі в голови райдержадміністрації 24 вересня побувало 7 відвідувачів, якими порушено питання щодо земельних відносин, працевлаштування та комунального господарства.

Так, окремі жителі села Пеньківці звернулися до голови райдержадміністрації щодо приватизації земельних ділянок. Надати допомогу заявникам у вирішенні даного питання В.А.Хоптян попросив Папіровського Р.Р.— начальника управління Держкомзему в Підволочиському районі.

В зв'язку із відключенням від мережі теплопостачання окремих багатоквартирних житлових будинків смт. Підволочиськ одинока пенсіонерка просила допомогти коштами на проведення в квартирі індивідуального опалення. Голова райдержадміністрації В.А. Хоптян вирішив частково задовольнити прохання заявниці за рахунок коштів для надання одноразових грошових допомог, передбачених управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації на 2010 рік.

Педагог із села Городниця просила Валентина Антоновича допомогти у працевлаштуванні. Вирішити дане питання голова райдержадміністрації доручив начальнику відділу освіти райдержадміністрації Дячук Л.Є.

З аналогічним питанням звернувся інженер-механік із смт. Підволочиськ. Голова райдержадміністрації пообіцяв заявнику вирішити дане питання, взявши його на особистий контроль.

Жителька села Старий Скалат, учасниця війни, пенсіонерка, просила Валентина Антоновича допомогти у вирішенні питання щодо вирубки старого ясена, який росте над опорою електропередач і під час штормового вітру може спричинити шкоду. При цьому зазначила, що звернення до сільського голови і працівників РЕМу не дали результатів. Вжити відповідних заходів щодо вирішення даного питання голова райдержадміністрації доручив своєму заступникові Суму В.Б. та районному архітектору Королюку О.В.

Священнослужитель православної громади села Остап'є звернувся до голови райдержадміністрації за допомогою з приводу проведення ремонту церкви. Валентин Антонович, поспілкувавшись зі священиком, прийняв рішення особисто побувати в селі Остап'є, зустрітися із громадою і на місці визначитися щодо вирішення піднятого питання.

Одночасно районна державна адміністрація доводить до відома жителів села Колодіївка, що служба автомобільних доріг у Тернопільській області, розглянувши клопотання райдержадміністрації щодо облаштування додаткової автобусної зупинки на вимогу в кінці села Колодіївка (біля лікарської амбулаторії), яке було направлено на підставі звернення депутата Колодіївської сільської ради, визначила місце будівництва двосторонніх заїзних майданчиків і надала відповідні вказівки про облаштування зупинок керівництву Підволочиського райавтодору.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

2007–2013
Сайт містечка Підволочиськ
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать сайту містечка Підволочиськ (їх авторам) та охороняються законом України
"Про авторське право і суміжні права".
Публікації авторів можуть не співпадати з думкою редакції cайту містечка Підволочиськ.
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.