Шановні відвідувачі! Ми раді вітати вас на сайті міста Підволочиськ!

Підволочиськ — стародавнє містечко, перша згадка про яке датована 1463 роком. У нестримному потоці важливих і дріб’язкових подій швидко минали роки і сторіччя, у вічність відходили страшні воєнні трагедії, зазнавали безслідної руїни рукотворні споруди, невпізнанно змінилося обличчя населеного пункту.

Сьогодні він відроджується, живучи по принципах об’єднання і творення, прагнучи вирішувати головні завдання свого стратегічного плану. Він невпинно міняється. І в єдиній та неповторній суті стародавнього і сучасного Підволочиська з’являється все більше нових граней.

Автор та власник сайту:
Кіндрат Дмитро Юрійович
Пошта:
Skype: Dmytro.Kindrat
Телефон: +38 (096) 101 29 65

 

Про сайт
  • Неофіційний

    Сайт містечка Підволочиськ

Сайт на реставрації.

Тимчасово можуть не працювати або некоректно відображатися сторінки.

У Кам'янках понівечено погруддя Ярослава Стецька Друк e-mail
(6 Votes)
«Гомін Волі» П'ятниця, 01 жовтня 2010
Автор Дмитро Юрійович   
Я. СтецькоПогожого ранку 28 вересня спочатку село Кам'янки, а згодом і весь район облетіла неприємна звістка — невідомими зловмисниками вночі було побито погруддя відомого політичного діяча Ярослава Стецька. Цей пам'ятник поставлено у 1995 році в знак пошани до родини Стецьків, життя якої пов'язане з Кам'янками. На місце події виїхали керівники правоохоронних органів об¬ласті і району, криміналісти. Також побували там голова районної державної адміністрації В.А. Хоптян та голова районної ради В.А. Городницький. Обидва вони одностайно засуджують такий вчинок невідомих осіб і просять правоохоронні органи району і області якнайскоріше знайти винуватців і покарати їх згідно закону.

Зараз погруддя демонтовано і відправлено на реставрацію. Районна влада взяла на себе зобов'язання зробити все для того, щоб у скорому часі пам'ятник знову прикрашав Кам'янки.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

2007–2013
Сайт містечка Підволочиськ
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать сайту містечка Підволочиськ (їх авторам) та охороняються законом України
"Про авторське право і суміжні права".
Публікації авторів можуть не співпадати з думкою редакції cайту містечка Підволочиськ.
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.