Шановні відвідувачі! Ми раді вітати вас на сайті міста Підволочиськ!

Підволочиськ — стародавнє містечко, перша згадка про яке датована 1463 роком. У нестримному потоці важливих і дріб’язкових подій швидко минали роки і сторіччя, у вічність відходили страшні воєнні трагедії, зазнавали безслідної руїни рукотворні споруди, невпізнанно змінилося обличчя населеного пункту.

Сьогодні він відроджується, живучи по принципах об’єднання і творення, прагнучи вирішувати головні завдання свого стратегічного плану. Він невпинно міняється. І в єдиній та неповторній суті стародавнього і сучасного Підволочиська з’являється все більше нових граней.

Автор та власник сайту:
Кіндрат Дмитро Юрійович
Пошта:
Skype: Dmytro.Kindrat
Телефон: +38 (096) 101 29 65

 

Про сайт
  • Неофіційний

    Сайт містечка Підволочиськ

Сайт на реставрації.

Тимчасово можуть не працювати або некоректно відображатися сторінки.

Змагання зі спортивної радіопеленгації Друк e-mail
(0 Votes)
«Гомін Волі» Четвер, 28 червня 2012
Автор Б. Мар’яш   

Щорічно Тернопільський обласний комунальний центр  науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді проводить відкриті обласні змагання зі спортивної радіопеленгації.

Цьогоріч такі змагання проходили протягом 20-23 червня в селі Підгороднє Тернопільського району. Команда Підволочиської районної станції юних техніків виступила в неповному складі. Змагання проходили в складних погодних умовах, тому досягти  високих командних результатів не вдалося. Однак член нашої команди Пац Тетяна виборола два перші місця в змаганнях серед дівчат молодшої вікової групи (в діапазоні радіохвиль 144 мгГ і 3,5 мгГ). Переможниця нагороджена двома грамотами, дипломом Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді і медаллю за перше місце.

Підготував команду до змагань керівник гуртка спортивної радіопеленгації Підволочиської районної станції юних техніків Баранецький Станіслав Іванович.

2007–2013
Сайт містечка Підволочиськ
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать сайту містечка Підволочиськ (їх авторам) та охороняються законом України
"Про авторське право і суміжні права".
Публікації авторів можуть не співпадати з думкою редакції cайту містечка Підволочиськ.
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.