Шановні відвідувачі! Ми раді вітати вас на сайті міста Підволочиськ!

Підволочиськ — стародавнє містечко, перша згадка про яке датована 1463 роком. У нестримному потоці важливих і дріб’язкових подій швидко минали роки і сторіччя, у вічність відходили страшні воєнні трагедії, зазнавали безслідної руїни рукотворні споруди, невпізнанно змінилося обличчя населеного пункту.

Сьогодні він відроджується, живучи по принципах об’єднання і творення, прагнучи вирішувати головні завдання свого стратегічного плану. Він невпинно міняється. І в єдиній та неповторній суті стародавнього і сучасного Підволочиська з’являється все більше нових граней.

Автор та власник сайту:
Кіндрат Дмитро Юрійович
Пошта:
Skype: Dmytro.Kindrat
Телефон: +38 (096) 101 29 65

 

Про сайт
  • Неофіційний

    Сайт містечка Підволочиськ

Сайт на реставрації.

Тимчасово можуть не працювати або некоректно відображатися сторінки.

Так ще Новосільщина не святкувала Друк e-mail
(3 Votes)
«Гомін Волі» П'ятниця, 14 січня 2011
Автор Є. Довгань   
В останній день старого року на центральній площі Нового Села засяяла гарно прибрана ялинка, а навколо з чудовим настроєм зібралось чимало жителів навколишніх сіл, особливо були щасливі діти.

 

А радіти було чому, тому що з ініціативи виконавчого комітету Новосільської сільської ради було показано яскраву, насичену новорічну програму з Дідом Морозом. Але не просто завітав, а для того, щоб привітати учнів Новосільської середньої школи та школи естетичного виховання з Новим роком і вручити їм особисто подарунки і заохотити решту школярів до наполегливої праці.

Розпочалось свято з привітанням Діда Мороза усіх жителів села, а присутнім він подарував подарунки кожному школяреві. А сільський голова А.І. Паляниця від імені виконавчого комітету Новосільської сільської ради вручив грамоти кращим учням.

Але з особливо великим нетерпінням чекала на Діда Мороза малеча села, бо кожен з них знав, що отримає подарунки.

Щирими оплесками закінчилось свято проведення старого року і словами подяки жителям сіл за організацію і проведення цього дійства, яке вперше було організоване на території Нового Села, але з надією, що на наступний рік буде ще яскравіше.

Хай щастить у новому році.


2007–2013
Сайт містечка Підволочиськ
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать сайту містечка Підволочиськ (їх авторам) та охороняються законом України
"Про авторське право і суміжні права".
Публікації авторів можуть не співпадати з думкою редакції cайту містечка Підволочиськ.
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.