Шановні відвідувачі! Ми раді вітати вас на сайті міста Підволочиськ!

Підволочиськ — стародавнє містечко, перша згадка про яке датована 1463 роком. У нестримному потоці важливих і дріб’язкових подій швидко минали роки і сторіччя, у вічність відходили страшні воєнні трагедії, зазнавали безслідної руїни рукотворні споруди, невпізнанно змінилося обличчя населеного пункту.

Сьогодні він відроджується, живучи по принципах об’єднання і творення, прагнучи вирішувати головні завдання свого стратегічного плану. Він невпинно міняється. І в єдиній та неповторній суті стародавнього і сучасного Підволочиська з’являється все більше нових граней.

Автор та власник сайту:
Кіндрат Дмитро Юрійович
Пошта:
Skype: Dmytro.Kindrat
Телефон: +38 (096) 101 29 65

 

Про сайт
  • Неофіційний

    Сайт містечка Підволочиськ

Сайт на реставрації.

Тимчасово можуть не працювати або некоректно відображатися сторінки.

Так ще Новосільщина не святкувала Друк e-mail
(3 Votes)
«Гомін Волі» П'ятниця, 14 січня 2011
Автор Є. Довгань   
В останній день старого року на центральній площі Нового Села засяяла гарно прибрана ялинка, а навколо з чудовим настроєм зібралось чимало жителів навколишніх сіл, особливо були щасливі діти.

 

А радіти було чому, тому що з ініціативи виконавчого комітету Новосільської сільської ради було показано яскраву, насичену новорічну програму з Дідом Морозом. Але не просто завітав, а для того, щоб привітати учнів Новосільської середньої школи та школи естетичного виховання з Новим роком і вручити їм особисто подарунки і заохотити решту школярів до наполегливої праці.

Розпочалось свято з привітанням Діда Мороза усіх жителів села, а присутнім він подарував подарунки кожному школяреві. А сільський голова А.І. Паляниця від імені виконавчого комітету Новосільської сільської ради вручив грамоти кращим учням.

Але з особливо великим нетерпінням чекала на Діда Мороза малеча села, бо кожен з них знав, що отримає подарунки.

Щирими оплесками закінчилось свято проведення старого року і словами подяки жителям сіл за організацію і проведення цього дійства, яке вперше було організоване на території Нового Села, але з надією, що на наступний рік буде ще яскравіше.

Хай щастить у новому році.


Додати коментар


Захисний код
Оновити

2007–2013
Сайт містечка Підволочиськ
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать сайту містечка Підволочиськ (їх авторам) та охороняються законом України
"Про авторське право і суміжні права".
Публікації авторів можуть не співпадати з думкою редакції cайту містечка Підволочиськ.
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.