Шановні відвідувачі! Ми раді вітати вас на сайті міста Підволочиськ!

Підволочиськ — стародавнє містечко, перша згадка про яке датована 1463 роком. У нестримному потоці важливих і дріб’язкових подій швидко минали роки і сторіччя, у вічність відходили страшні воєнні трагедії, зазнавали безслідної руїни рукотворні споруди, невпізнанно змінилося обличчя населеного пункту.

Сьогодні він відроджується, живучи по принципах об’єднання і творення, прагнучи вирішувати головні завдання свого стратегічного плану. Він невпинно міняється. І в єдиній та неповторній суті стародавнього і сучасного Підволочиська з’являється все більше нових граней.

Автор та власник сайту:
Кіндрат Дмитро Юрійович
Пошта:
Skype: Dmytro.Kindrat
Телефон: +38 (096) 101 29 65

 

Про сайт
  • Неофіційний

    Сайт містечка Підволочиськ

Сайт на реставрації.

Тимчасово можуть не працювати або некоректно відображатися сторінки.

В кого піднялася рука? Друк e-mail
(2 Votes)
«Гомін Волі» П'ятниця, 14 січня 2011
Автор К. Бабій (мешканець райцентру, ветеран праці)   
Скоро двадцять років, як живемо ми в своїй незалежній державі. Вже ціле покоління молодих людей  виросло і виховане на християнських цінностях, Божих заповідях. І тим більше прикро нам, людям старшого покоління, миритися з різними проявами вандалізму, нехтування нашими святинями, які ще, на жаль, мають місце.

Мешканці райцентру, які ходять по вулиці Шептицького, мабуть, помітили, що на Меморіалі Слави зникла чавунна огорожа. Спочатку лише окремі її частини, а потім і вся. Це не реконструкція, як дехто може подумати.

Це злісна крадіжка, скоєна якимось, не побоюсь цього слова, нелюдом. Це злочин перед пам’яттю сотень людей, які покояться під плитами Меморіалу і чиї імена виписані на гранітних стелах. Оборонивши наш край, вони заслужили на довічну нашу пошану і пам’ять. Змінилися часи, мінялося ставлення до подій Другої світової війни. Але ні в кого не піднімалася рука, щоб осквернити це святе місце. Навпаки, щороку тепер священики відправляють тут заупокійні служби по жертвах війни, ми вчимо молодь по-християнськи шанувати їх пам’ять. Але знайшовся хтось, хто заради кількох срібняків продав свою совість і честь. Від імені ветеранів війни і праці я звертаюся до наших правоохоронних органів: хай винний понесе покарання за заподіяний злочин, бо кожен такий вчинок нищить значно більше, ніж матеріальні цінності, — він руйнує віру наших людей у святе.

Від редакції. Як повідомив заступник начальника — начальник слідчого відділу райвідділу УМВСУ в Тернопільській області В.П. Сніжок, за даним фактом порушено кримінальну справу. Така сама крадіжка була скоєна на військовому похованні в Новому Селі. Винуватця затримано, фрагменти огорожі вилучено. Ведеться подальше розслідування.


Додати коментар


Захисний код
Оновити

2007–2013
Сайт містечка Підволочиськ
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать сайту містечка Підволочиськ (їх авторам) та охороняються законом України
"Про авторське право і суміжні права".
Публікації авторів можуть не співпадати з думкою редакції cайту містечка Підволочиськ.
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.