Шановні відвідувачі! Ми раді вітати вас на сайті міста Підволочиськ!

Підволочиськ — стародавнє містечко, перша згадка про яке датована 1463 роком. У нестримному потоці важливих і дріб’язкових подій швидко минали роки і сторіччя, у вічність відходили страшні воєнні трагедії, зазнавали безслідної руїни рукотворні споруди, невпізнанно змінилося обличчя населеного пункту.

Сьогодні він відроджується, живучи по принципах об’єднання і творення, прагнучи вирішувати головні завдання свого стратегічного плану. Він невпинно міняється. І в єдиній та неповторній суті стародавнього і сучасного Підволочиська з’являється все більше нових граней.

Автор та власник сайту:
Кіндрат Дмитро Юрійович
Пошта:
Skype: Dmytro.Kindrat
Телефон: +38 (096) 101 29 65

 

Про сайт
  • Неофіційний

    Сайт містечка Підволочиськ

Сайт на реставрації.

Тимчасово можуть не працювати або некоректно відображатися сторінки.

Районний фестиваль-конкурс «Різдвяні дзвони» Друк e-mail
(4 Votes)
«Гомін Волі» П'ятниця, 14 січня 2011
14 січня 2011 року в Підволочиську та Скалаті біля центральної ялинки уже традиційно вкотре відбувся районний фестиваль-конкурс зимового фольклору «Різдвяні дзвони», в якому прийняли участь більше 30 загальнооосвітніх шкіл та сільських будинків культури. Розпочали святкове дійство вихованці Підволочиського будинку школярів. З віншуваннями та привітанням до усіх присутніх звернувся Фік І.Й. – перший заступник голови районної державної адміністрації та Дячук Л.Є. – начальник відділу освіти районної державної адміністрації. Серед шановних гостей були Книшова Г.Й. – заступник голови районної ради, Мельник М.Б. – заступник голови районної державної адміністрації, Дацко В.Г. – селищний голова та ін.

Серед великої чисельності учасників було дуже важко визначити переможців, адже магія новорічно-різдвяного дійства передавалася від колективу до колективу. Віншування, колядки, Маланка додавали святково настрою усім глядачам. Але все ж таки показовими були виступи Скалатського будинку школярів, Підволочиської гімназії ім.. І. Франка, Підволочиської ЗОШ, Підволочиського будинку школярів, Городницької, Скалатської, Качанівської, Оріховецької, Супранівської, Жеребківської, Староміщинської, Колодіївської, Новосілківської та Токівської шкіл.

Організаторами цього чудового заходу були відділи освіти, у справах молоді та спорту, культури та туризму райдержадміністрації.
2007–2013
Сайт містечка Підволочиськ
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать сайту містечка Підволочиськ (їх авторам) та охороняються законом України
"Про авторське право і суміжні права".
Публікації авторів можуть не співпадати з думкою редакції cайту містечка Підволочиськ.
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.