Шановні відвідувачі! Ми раді вітати вас на сайті міста Підволочиськ!

Підволочиськ — стародавнє містечко, перша згадка про яке датована 1463 роком. У нестримному потоці важливих і дріб’язкових подій швидко минали роки і сторіччя, у вічність відходили страшні воєнні трагедії, зазнавали безслідної руїни рукотворні споруди, невпізнанно змінилося обличчя населеного пункту.

Сьогодні він відроджується, живучи по принципах об’єднання і творення, прагнучи вирішувати головні завдання свого стратегічного плану. Він невпинно міняється. І в єдиній та неповторній суті стародавнього і сучасного Підволочиська з’являється все більше нових граней.

Автор та власник сайту:
Кіндрат Дмитро Юрійович
Пошта:
Skype: Dmytro.Kindrat
Телефон: +38 (096) 101 29 65

 

Про сайт
  • Неофіційний

    Сайт містечка Підволочиськ

Сайт на реставрації.

Тимчасово можуть не працювати або некоректно відображатися сторінки.

Щасливих подій хай буде більше Друк e-mail
(1 Проголосувало)
«Гомін Волі» П'ятниця, 21 січня 2011
Автор О. Поцілуйко (заступник начальника районного управління юстиції — начальник відділу державної реєстрації актів цивільного стану)   

Як швидко плине час. В минулому залишився   2010 рік. Кожен із нас прожив його по- різному.  Одних людей супроводжували успіх і удача, інших - неприємності та розчарування. На початку нового року хочеться вірити в краще майбутнє, у чистоту та щирість людських стосунків.

Народження дитини — це щаслива подія у сім’ї. З новонародженим малюком   пов'язані надії та найкращі сподівання батьків. За минулий рік у районі   зареєстровано   418   народжень, народилося   224 хлопчики та 194 дівчинки. У Підволочиську народилося  97 немовлят, у Скалаті  - 40 дітей. Найбільше народжень зареєстровано у Новосільській, Новосілківській, Староскалатській, Кам'янківській, Колодіївській сільських радах.

При   реєстрації народження батьки присвоюють дітям  різні імена. Найбільш  популярними  були  Андрій, Артем, Максим, Денис, Олександр, Юлія, Вікторія, Марія, Соломія, Вероніка. Рідко вживані —  Макар, Матвій, Остап, Дарина, Ярина. За бажанням батьків дітям присвоєні нетрадиційні імена Данієль, Марат, Тимур, Злата, Мілана, Єва.

Батьки, у яких народилася дитина, повинні на протязі місячного терміну зареєструвати народження. Якщо  ж вони  без поважних причин не виконали цього обов'язку,  то  складається протокол  про адміністративне правопорушення і адмінкомісія визначає   суму   штрафу  за несвоєчасну реєстрацію народження дитини.

Якщо поряд появилася кохана людина, з якою можна розділити радощі й смуток, поділитися мріями та думками, людина, якій можна безроздільно довіряти і опертися в скрутну хвилину, значить настала пора створення сім'ї. Найважливішою передумовою сім'ї, її основою є шлюб.  Шлюб ґрунтується на вільній  згоді  жінки  та  чоловіка.  Слід  відзначити,  що  у  2010  році зареєстровано більше шлюбів ніж у 2009 році. Приємно те, що   не тільки жителі Підволочиська, але й молоді люди  з навколишніх   сіл реєстрували шлюб  у нашій залі урочистої реєстрації шлюбу. Тут зроблено все для того, щоб нареченим та їх гостям  було приємно  відсвяткувати одну з найщасливіших подій у житті.

Заява про вступ в шлюб подається до будь якого відділу ДРАЦС, міської чи сільської ради за місяць до реєстрації шлюбу. Шлюбний   вік для жінок встановлений від 17 років, для чоловіків — від 18.

На протязі 2010 року  на  весільний рушничок стало 235 пар. У відділі державної реєстрації актів цивільного стану зареєстровано  87 шлюбів, у Скалаті — 22. Найбільше   зареєстровано шлюбів  у Кам'янківській, Іванівській, Гнилицькій, Новосільській, Остап'ївській,  Скориківській, Староскалатській сільських радах.

У  2010 році зареєстровано 75 актових записів про розірвання шлюбу. Найбільше розлучалися люди віком від тридцяти до сорока років.

2010 рік був насичений не тільки радісними, а й сумними подіями. Адже за минулий рік  в районі померло 779 громадян. По Підволочиську зареєстровано 106 смертей, по Скалату - 59. Прикро що  пішли з життя люди не тільки похилого, але й середнього та молодого віку. Реєстрація смерті проводиться на протязі трьох днів при пред'явленні родичами  померлого лікарського свідоцтва, паспорта померлого та паспорта заявника.

Слід зазначити, що з грудня 2008 року працівники відділу працюють у Державному  реєстрі актів цивільного стану  громадян. Відомості актових записів  про народження,   шлюб,  розірвання  шлюбу, зміну імені, смерть підлягають обов'язковому  внесенню до   Реєстру.  Це важка, об’ємна та відповідальна робота.  Протягом  2010 року внесено 26907 актових записів цивільного стану,   але основна робота ще попереду, адже три наступні роки необхідно внести до Державного реєстру 84600 актових записів.

У зв'язку з тим, що працівники відділу державної реєстрації актів цивільного стану      повинні постійно  наповнювати  Державний реєстр, приймати звіти від міської та сільських рад, відповідати на численні запити установ та  організацій, прийом громадян по різних питаннях проводиться у вівторок, четвер та п’ятницю.

Впевнено крокує 2011 рік. Нехай він   буде для кожного з нас багатим на міцне здоров'я, щедрим на цікаві зустрічі, рясним на приємні події та враження. Головне, щоб всі жили у достатку та злагоді, були позитивно налаштовані  до людей і до світу, щоб щасливі матері народжували здорових немовлят, а тепло родинного вогнища зігрівало наші серця.


Додати коментар


Захисний код
Оновити

2007–2013
Сайт містечка Підволочиськ
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать сайту містечка Підволочиськ (їх авторам) та охороняються законом України
"Про авторське право і суміжні права".
Публікації авторів можуть не співпадати з думкою редакції cайту містечка Підволочиськ.
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.