Шановні відвідувачі! Ми раді вітати вас на сайті міста Підволочиськ!

Підволочиськ — стародавнє містечко, перша згадка про яке датована 1463 роком. У нестримному потоці важливих і дріб’язкових подій швидко минали роки і сторіччя, у вічність відходили страшні воєнні трагедії, зазнавали безслідної руїни рукотворні споруди, невпізнанно змінилося обличчя населеного пункту.

Сьогодні він відроджується, живучи по принципах об’єднання і творення, прагнучи вирішувати головні завдання свого стратегічного плану. Він невпинно міняється. І в єдиній та неповторній суті стародавнього і сучасного Підволочиська з’являється все більше нових граней.

Автор та власник сайту:
Кіндрат Дмитро Юрійович
Пошта:
Skype: Dmytro.Kindrat
Телефон: +38 (096) 101 29 65

 

Про сайт
  • Неофіційний

    Сайт містечка Підволочиськ

Сайт на реставрації.

Тимчасово можуть не працювати або некоректно відображатися сторінки.

Землевпорядники — охоронці народного багатства Друк e-mail
(1 Проголосувало)
«Гомін Волі» П'ятниця, 18 березня 2011
Автор Я. Сиривко   
Земля — наше найбільше багатство. Відповідно і ставлення до людей, які бережуть і впорядковують найбільшу народну власність — землю, особливе. Тому й не дивно, що день землевпорядника цього року було відзначено в районі на високому рівні. В просторому залі районної ради минулого понеділка зібрались працівники управління Держкомзему, землевпорядники місцевих рад та представники приватних організацій, які працюють у цій галузі.

Привітати їх із професійним святом прийшли заступник голови райдержадміністрації Мар’яна Богданівна Мельник та заступник голови районної ради Галина Йосипівна Книшова. Після щирих слів вітань, які вони висловили від себе особисто, а також від імені голови райдержадміністрації В.Б. Сума та голови районної ради В.А. Городницького, вони вручили окремим землевпорядникам подячні грамоти за успішну і вмілу працю.

Також привітати винуватців урочистостей прийшли працівники і вихованці районного будинку школярів. Дуже гарно про роботу землевпорядників, про її значення говорила директор будинку школярів Оксана Любомирівна Жук, а  Мар’яна Адамович порадувала присутніх чудово виконаними піснями.

Начальник управління Держкомзему у Підволочиському районі Роман Ростиславович Папіровський передав всім вітання від київського і обласного керівництва, а також привітав зі святом весь багаточисельний колектив та вручив багатьом грамоти і подяки за сумлінну працю.

Зі щирими словами вітань і поздоровлень також звернулися до присутніх ветеран-землевпорядник Надія Теодорівна Коваль, землевпорядник зі Скорик Галина Романівна Богач та колишній керівник управління Держкомзему у районі Василь Олексійович Латка.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

2007–2013
Сайт містечка Підволочиськ
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать сайту містечка Підволочиськ (їх авторам) та охороняються законом України
"Про авторське право і суміжні права".
Публікації авторів можуть не співпадати з думкою редакції cайту містечка Підволочиськ.
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.