Шановні відвідувачі! Ми раді вітати вас на сайті міста Підволочиськ!

Підволочиськ — стародавнє містечко, перша згадка про яке датована 1463 роком. У нестримному потоці важливих і дріб’язкових подій швидко минали роки і сторіччя, у вічність відходили страшні воєнні трагедії, зазнавали безслідної руїни рукотворні споруди, невпізнанно змінилося обличчя населеного пункту.

Сьогодні він відроджується, живучи по принципах об’єднання і творення, прагнучи вирішувати головні завдання свого стратегічного плану. Він невпинно міняється. І в єдиній та неповторній суті стародавнього і сучасного Підволочиська з’являється все більше нових граней.

Автор та власник сайту:
Кіндрат Дмитро Юрійович
Пошта:
Skype: Dmytro.Kindrat
Телефон: +38 (096) 101 29 65

 

Про сайт
  • Неофіційний

    Сайт містечка Підволочиськ

Сайт на реставрації.

Тимчасово можуть не працювати або некоректно відображатися сторінки.

За давніми традиціями Друк e-mail
(2 Votes)
«Гомін Волі» Четвер, 12 липня 2012
Автор С. Пелих, директор будинку культури   

Свято Купала — це свято літнього сонцестояння, молодості і кохання. Його святкували ще в давнину, наприкінці 80-х його відзначали і ми, а потім цей звичай відійшов, забувся.

Але цього року з ініціативи депутата районної ради Володимира Володимировича Гораля, голови села Івана Богдановича Осадчука та працівниками культури жителі та гості Мислови відзначили свято Івана Купала і день села. На сільському стадіоні було встановлено Купайлицю, ватру, на річці зробили підмосток для пускання вінків. Учасники купальського дійства — молодь села — зібралися біля будинку культури, одягнені в Лісовика, Водяника, Русалку, Вогневика, Відьму, Пасічника, Бабцю-травницю, Івана Лопушаного, Дівчину і Хлопця. Ця казкова процесія на возі, запряженому конем, прибула на стадіон, де зібралося все село.

Дівчата вбирали Купайлицю-Марену, водили хороводи та запрошували до свого кола дітей, молодь. Дідусь-Пасічник пригощав їх медом, щоб не хворіли, і кожен з персонажів виступив у своєму амплуа. Потім проводились цікаві ігри та конкурси. Велика подяка спонсору свята В.В. Горалю та сільському голові І.Б. Осадчуку, а також учасникам свята: Гуку Володимиру, Окуню Андрію, Мусялу Ігорю, Ратушному Ярославу, Гурину Ігорю, Сіржанту Дмитру, Гемі Руслану, Макух Оксані, Корицькій Уляні, Пашкевич Іванці, Кондратюк Олі, Ратушній Галині, Кравчук Тані.

У гості на наше свято завітала представник фонду “Галичина-Волинь” Оксана Володимирівна Капелусь, яка привітала всіх зі святом села та Івана Купала і подарувала нашим спортсменам спортивний інвентар.

Під музику дівчата пускали віночки по воді, загадуючи бажання, догоряла ватра, чарував усіх піснями Руслан Федорович.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

2007–2013
Сайт містечка Підволочиськ
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать сайту містечка Підволочиськ (їх авторам) та охороняються законом України
"Про авторське право і суміжні права".
Публікації авторів можуть не співпадати з думкою редакції cайту містечка Підволочиськ.
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.