Шановні відвідувачі! Ми раді вітати вас на сайті міста Підволочиськ!

Підволочиськ — стародавнє містечко, перша згадка про яке датована 1463 роком. У нестримному потоці важливих і дріб’язкових подій швидко минали роки і сторіччя, у вічність відходили страшні воєнні трагедії, зазнавали безслідної руїни рукотворні споруди, невпізнанно змінилося обличчя населеного пункту.

Сьогодні він відроджується, живучи по принципах об’єднання і творення, прагнучи вирішувати головні завдання свого стратегічного плану. Він невпинно міняється. І в єдиній та неповторній суті стародавнього і сучасного Підволочиська з’являється все більше нових граней.

Автор та власник сайту:
Кіндрат Дмитро Юрійович
Пошта:
Skype: Dmytro.Kindrat
Телефон: +38 (096) 101 29 65

 

Про сайт
  • Неофіційний

    Сайт містечка Підволочиськ

Сайт на реставрації.

Тимчасово можуть не працювати або некоректно відображатися сторінки.

Не віддамо мову чужинцям Друк e-mail
(3 Votes)
«Гомін Волі» Четвер, 12 липня 2012
Автор Я. Сиривко   

Десятого липня у Підволочиську з ініціативи РО КУН було проведено пікет на захист української мови як єдиної державної. Викликаний він був прийняттям Верховною Радою закону «Про засади державної мовної політики», який кожним свідомим українцем сприймається як антиукраїнський, антинародний і антиконституційний, спрямований на свідоме обмеження, а то й знищення української мови в Україні.

Учасники пікету прийшли з державними прапорами, прапорами  політичних сил, які вони представляють, плакатами. З пікетувальниками зустрілися голова районної державної адміністрації В.Б. Сум та голова районної ради В.А. Городницький, взяли в учасників пікету їх вимоги. Як і було обіцяно, їх головою районної ради було зачитано перед депутатами під час сесійного засідання районної ради, яке цього дня відбулося.

Не віддамо мову чужинцям

Додати коментар


Захисний код
Оновити

2007–2013
Сайт містечка Підволочиськ
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать сайту містечка Підволочиськ (їх авторам) та охороняються законом України
"Про авторське право і суміжні права".
Публікації авторів можуть не співпадати з думкою редакції cайту містечка Підволочиськ.
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.