Шановні відвідувачі! Ми раді вітати вас на сайті міста Підволочиськ!

Підволочиськ — стародавнє містечко, перша згадка про яке датована 1463 роком. У нестримному потоці важливих і дріб’язкових подій швидко минали роки і сторіччя, у вічність відходили страшні воєнні трагедії, зазнавали безслідної руїни рукотворні споруди, невпізнанно змінилося обличчя населеного пункту.

Сьогодні він відроджується, живучи по принципах об’єднання і творення, прагнучи вирішувати головні завдання свого стратегічного плану. Він невпинно міняється. І в єдиній та неповторній суті стародавнього і сучасного Підволочиська з’являється все більше нових граней.

Автор та власник сайту:
Кіндрат Дмитро Юрійович
Пошта:
Skype: Dmytro.Kindrat
Телефон: +38 (096) 101 29 65

 

Про сайт
  • Неофіційний

    Сайт містечка Підволочиськ

Сайт на реставрації.

Тимчасово можуть не працювати або некоректно відображатися сторінки.

Весна — пора благоустрою Друк e-mail
(1 Проголосувало)
«Гомін Волі» П'ятниця, 05 квітня 2013
Автор Прус А. В.   

Згідно з дорученням голови обласної державної адміністрації від 25 березня 2013 року №4 «Про проведення весняної акції з озеленення та благоустрою населених пунктів і придорожніх смуг автомобільних доріг» районна державна адміністрація рекомендує керівникам бюджетних установ, виробничих підприємств, бюджетних установ, навчальних закладів, місцевим головам 6 квітня провести прибирання внутрішніх приміщень, прилеглих територій, дитячих, спортивних та господарських майданчиків.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

2007–2013
Сайт містечка Підволочиськ
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать сайту містечка Підволочиськ (їх авторам) та охороняються законом України
"Про авторське право і суміжні права".
Публікації авторів можуть не співпадати з думкою редакції cайту містечка Підволочиськ.
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.