Шановні відвідувачі! Ми раді вітати вас на сайті міста Підволочиськ!

Підволочиськ — стародавнє містечко, перша згадка про яке датована 1463 роком. У нестримному потоці важливих і дріб’язкових подій швидко минали роки і сторіччя, у вічність відходили страшні воєнні трагедії, зазнавали безслідної руїни рукотворні споруди, невпізнанно змінилося обличчя населеного пункту.

Сьогодні він відроджується, живучи по принципах об’єднання і творення, прагнучи вирішувати головні завдання свого стратегічного плану. Він невпинно міняється. І в єдиній та неповторній суті стародавнього і сучасного Підволочиська з’являється все більше нових граней.

Автор та власник сайту:
Кіндрат Дмитро Юрійович
Пошта:
Skype: Dmytro.Kindrat
Телефон: +38 (096) 101 29 65

 

Про сайт
  • Неофіційний

    Сайт містечка Підволочиськ

Сайт на реставрації.

Тимчасово можуть не працювати або некоректно відображатися сторінки.

Талант творити красу Друк e-mail
(0 Votes)
«Гомін Волі» П'ятниця, 12 квітня 2013
Автор В. Мартиненко   

Хто не знає в Підволочиську вчительку-пенсіонерку Софію Євстахіївну Агаркову? Добре серце, чуйна душа, золоті руки… Скоро Софії Євстахіївні 75, але вона не втомлюється створювати свої маленькі шедеври — панно і букети з квітів. Нічого зі своїх робіт майстриня не виготовляє на продаж — усе лиш подарунки рідним, близьким, друзям.

Світлими голівками кивають величні мальви, білосніжні кали, красуні лілії, даруючи кожному тепло, радість і можливість спілкуватися зі світом прекрасного. Зі звичайного клаптика тканини з рук майстрині виходять веселі голубі дзвіночки, весняний цвіт вишні, які милують око в оселях її друзів в усі пори  року.

Можливо, настане час, коли з роботами Софії Євстахіївни зможуть ознайомитися інші жителі нашого містечка. Тож натхнення їй і Божого благословення.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

2007–2013
Сайт містечка Підволочиськ
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать сайту містечка Підволочиськ (їх авторам) та охороняються законом України
"Про авторське право і суміжні права".
Публікації авторів можуть не співпадати з думкою редакції cайту містечка Підволочиськ.
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.