Шановні відвідувачі! Ми раді вітати вас на сайті міста Підволочиськ!

Підволочиськ — стародавнє містечко, перша згадка про яке датована 1463 роком. У нестримному потоці важливих і дріб’язкових подій швидко минали роки і сторіччя, у вічність відходили страшні воєнні трагедії, зазнавали безслідної руїни рукотворні споруди, невпізнанно змінилося обличчя населеного пункту.

Сьогодні він відроджується, живучи по принципах об’єднання і творення, прагнучи вирішувати головні завдання свого стратегічного плану. Він невпинно міняється. І в єдиній та неповторній суті стародавнього і сучасного Підволочиська з’являється все більше нових граней.

Автор та власник сайту:
Кіндрат Дмитро Юрійович
Пошта:
Skype: Dmytro.Kindrat
Телефон: +38 (096) 101 29 65

 

Про сайт
  • Неофіційний

    Сайт містечка Підволочиськ

Сайт на реставрації.

Тимчасово можуть не працювати або некоректно відображатися сторінки.

Ось така історія нашого району Друк e-mail
(1 Проголосувало)
«Гомін Волі» П'ятниця, 12 квітня 2013

У житті нашого району — знакова подія. Побачило світ велике ілюстроване видання  «Рідний край. Підволочиський район. Історія та сучасність».

Згадати минуле, правдиво відтворити сьогодення і побачити перспективи — таку мету ставили перед собою видавці та упорядники. І саме з огляду на це книга зацікавить кожного, хто проживає чи раніше проживав у районі, хто працював тут у різні роки і трудиться сьогодні в усіх сферах нашого життя. Коментуючи вихід у світ книги «Рідний край», голова районної ради Володимир Андрійович Городницький зазначив: «Книга про район була моєю давньою мрією. Вона присвячена людям, які є найбільшим багатством нашого краю». Головою районної ради було надано необхідну підтримку в підготовці видання до друку.

Людям старшого покоління книга нагадає історію становлення  району, одні упізнають на світлинах себе, інші — своїх батьків.

Зі сторінок книги ви дізнаєтесь імена земляків, удостоєних за свою працю звання Героя. Це і добре відомий сучасникам Олег Петрович Крижовачук, і звитяжці часів колективного господарювання: Н. В. Фролова, А.І. Єременко, Л.І. Якушкіна, П.Г. Макаров. Познайомитеся із заслуженими працівниками різних галузей, які народилися, працювали та продовжують працювати в нашому районі.

Вам буде цікаво здійснити екскурс в історію, дізнатися про те, що наші краяни є нащадками багатої черняхівської культури, брали участь у національно-визвольних змаганнях під проводом Богдана Хмельницького, відстоювали свою незалежність у різні історичні періоди. В книзі наведено маловідомі факти про перебування в нашому селищі Івана Франка, окремі сторінки присвячено видатним людям краю — активному діячеві ОУН, першому заступникові С. Бандери Ярославу Стецьку, реформаторові українського театру Лесеві Курбасу, члену-засновнику «Просвіти» Степанові Качалі, духовним осередкам краю.

Відображено життя трудових колективів району, кожного населеного пункту, найбільш пам’ятні для нас події. Розповіді доповнює надзвичайно багатий ілюстрований матеріал, в тому числі фото минулих і давно минулих років.

Велику роботу з упорядкування видання виконали Мар’яна Богданівна Мельник та Микола Якович Ротман.

Книга про район уже з’явилася в продажу: її можна придбати в книгарні «Ерудит».

Додати коментар


Захисний код
Оновити

2007–2013
Сайт містечка Підволочиськ
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать сайту містечка Підволочиськ (їх авторам) та охороняються законом України
"Про авторське право і суміжні права".
Публікації авторів можуть не співпадати з думкою редакції cайту містечка Підволочиськ.
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.