Шановні відвідувачі! Ми раді вітати вас на сайті міста Підволочиськ!

Підволочиськ — стародавнє містечко, перша згадка про яке датована 1463 роком. У нестримному потоці важливих і дріб’язкових подій швидко минали роки і сторіччя, у вічність відходили страшні воєнні трагедії, зазнавали безслідної руїни рукотворні споруди, невпізнанно змінилося обличчя населеного пункту.

Сьогодні він відроджується, живучи по принципах об’єднання і творення, прагнучи вирішувати головні завдання свого стратегічного плану. Він невпинно міняється. І в єдиній та неповторній суті стародавнього і сучасного Підволочиська з’являється все більше нових граней.

Автор та власник сайту:
Кіндрат Дмитро Юрійович
Пошта:
Skype: Dmytro.Kindrat
Телефон: +38 (096) 101 29 65

 

Про сайт
  • Неофіційний

    Сайт містечка Підволочиськ

Сайт на реставрації.

Тимчасово можуть не працювати або некоректно відображатися сторінки.

Спортивні новини «Колоса» Друк e-mail
(0 Votes)
«Гомін Волі» П'ятниця, 12 квітня 2013
Автор Б. Луцик   

Міні-футбол

В спортивному залі ДЮСШ Підволочиська пройшли змагання з міні-футболу серед сильніших сільських команд району в рамках підготовки до другого «Кубка Збруча», змагання якого відбудуться 13-14 квітня у Волочиську. Наш район будуть представляти чотири команди: «Медобори» (Кам’янки), «Хмільник» (Хмелиська), «Агро-Рось» (Качанівка), «Борець» (Лозівка), які змагатимуться з чотирма найсильнішими командами Волочиського району.

Відбулася першість району з міні-футболу серед ветеранів фізичної культури і спорту (1973 року народження і старші). Перше, друге і третє місця відповідно розподілилися між командами «Оболонь» (Підволочиськ) та командами сіл Галущинці і Богданівка. Четверте місце зайняли вчителі фізкультури району, а п’яте і шосте поділили Старий Скалат-Полупанівка та Іванівка. Наймолодшому учасникові змагань виповниться 40 років, а найдосвідченішому, Андрію Антоніву з Полупанівки, — 72.  


Волейбол

В спортивному залі гімназії імені Івана Франка проводилась відбіркова першість району з волейболу групи «А» — Підволочиської. Раніше пройшли змагання в групах «Б» і «В» Скалатської і Новосільської (чоловіки). В групі «А» змагались команди Підволочиська та сіл Оріховець, Кам’янки, Іванівка та Качанівка. У наступне коло змагань ввійшли команди Качанівки, Підволочиська та Кам’янок.

В останній день березня пройшла завершальна частина відбіркової першості району з волейболу за право виступати в фіналі районної спартакіади та другому «Кубку Збруча», який відбудеться 21 квітня. У фіналі спартакіади гратимуть команди Скалата, Підволочиська, Качанівки і Колодіївки, у другому «Кубку Збруча» — села Качанівка, Колодіївка, Кам’янки, Кошляки.       

Додати коментар


Захисний код
Оновити

2007–2013
Сайт містечка Підволочиськ
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать сайту містечка Підволочиськ (їх авторам) та охороняються законом України
"Про авторське право і суміжні права".
Публікації авторів можуть не співпадати з думкою редакції cайту містечка Підволочиськ.
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.