Шановні відвідувачі! Ми раді вітати вас на сайті міста Підволочиськ!

Підволочиськ — стародавнє містечко, перша згадка про яке датована 1463 роком. У нестримному потоці важливих і дріб’язкових подій швидко минали роки і сторіччя, у вічність відходили страшні воєнні трагедії, зазнавали безслідної руїни рукотворні споруди, невпізнанно змінилося обличчя населеного пункту.

Сьогодні він відроджується, живучи по принципах об’єднання і творення, прагнучи вирішувати головні завдання свого стратегічного плану. Він невпинно міняється. І в єдиній та неповторній суті стародавнього і сучасного Підволочиська з’являється все більше нових граней.

Автор та власник сайту:
Кіндрат Дмитро Юрійович
Пошта:
Skype: Dmytro.Kindrat
Телефон: +38 (096) 101 29 65

 

Про сайт
  • Неофіційний

    Сайт містечка Підволочиськ

Сайт на реставрації.

Тимчасово можуть не працювати або некоректно відображатися сторінки.

Спортивні новини «Колоса» Друк e-mail
(0 Votes)
«Гомін Волі» П'ятниця, 12 квітня 2013
Автор Б. Луцик   

Міні-футбол

В спортивному залі ДЮСШ Підволочиська пройшли змагання з міні-футболу серед сильніших сільських команд району в рамках підготовки до другого «Кубка Збруча», змагання якого відбудуться 13-14 квітня у Волочиську. Наш район будуть представляти чотири команди: «Медобори» (Кам’янки), «Хмільник» (Хмелиська), «Агро-Рось» (Качанівка), «Борець» (Лозівка), які змагатимуться з чотирма найсильнішими командами Волочиського району.

Відбулася першість району з міні-футболу серед ветеранів фізичної культури і спорту (1973 року народження і старші). Перше, друге і третє місця відповідно розподілилися між командами «Оболонь» (Підволочиськ) та командами сіл Галущинці і Богданівка. Четверте місце зайняли вчителі фізкультури району, а п’яте і шосте поділили Старий Скалат-Полупанівка та Іванівка. Наймолодшому учасникові змагань виповниться 40 років, а найдосвідченішому, Андрію Антоніву з Полупанівки, — 72.  


Волейбол

В спортивному залі гімназії імені Івана Франка проводилась відбіркова першість району з волейболу групи «А» — Підволочиської. Раніше пройшли змагання в групах «Б» і «В» Скалатської і Новосільської (чоловіки). В групі «А» змагались команди Підволочиська та сіл Оріховець, Кам’янки, Іванівка та Качанівка. У наступне коло змагань ввійшли команди Качанівки, Підволочиська та Кам’янок.

В останній день березня пройшла завершальна частина відбіркової першості району з волейболу за право виступати в фіналі районної спартакіади та другому «Кубку Збруча», який відбудеться 21 квітня. У фіналі спартакіади гратимуть команди Скалата, Підволочиська, Качанівки і Колодіївки, у другому «Кубку Збруча» — села Качанівка, Колодіївка, Кам’янки, Кошляки.       

2007–2013
Сайт містечка Підволочиськ
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать сайту містечка Підволочиськ (їх авторам) та охороняються законом України
"Про авторське право і суміжні права".
Публікації авторів можуть не співпадати з думкою редакції cайту містечка Підволочиськ.
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.