Шановні відвідувачі! Ми раді вітати вас на сайті міста Підволочиськ!

Підволочиськ — стародавнє містечко, перша згадка про яке датована 1463 роком. У нестримному потоці важливих і дріб’язкових подій швидко минали роки і сторіччя, у вічність відходили страшні воєнні трагедії, зазнавали безслідної руїни рукотворні споруди, невпізнанно змінилося обличчя населеного пункту.

Сьогодні він відроджується, живучи по принципах об’єднання і творення, прагнучи вирішувати головні завдання свого стратегічного плану. Він невпинно міняється. І в єдиній та неповторній суті стародавнього і сучасного Підволочиська з’являється все більше нових граней.

Автор та власник сайту:
Кіндрат Дмитро Юрійович
Пошта:
Skype: Dmytro.Kindrat
Телефон: +38 (096) 101 29 65

 

Про сайт
  • Неофіційний

    Сайт містечка Підволочиськ

Сайт на реставрації.

Тимчасово можуть не працювати або некоректно відображатися сторінки.

Згадуючи зиму, готуємось до літа Друк e-mail
(0 Votes)
«Гомін Волі» П'ятниця, 12 квітня 2013
Автор Я. Романів   

Здається, ми вже нарешті остаточно позбулися найдовшої і найбільш сніжної зими. І хоч по ярах і долинах що чіпляється за тінь почорнілий сніг, хоч ще вночі досить морозно, але вже весна вступила у свої права. Вперше за останній місяць нам вдалося застати начальника Підволочиського райавтодору у своїм кабінеті. Ще зовсім недавно він цілими днями був на дорозі, разом із своїми людьми пробиваючи у снігових заметах не дороги, а скоріше тунелі до сіл району.

Наша розмова із Сергієм Мироновичем Гнатом, звичайно була про зиму, дороги і безперечно про плани на ремонт шляхів району у весняний період.

Сергій Миронович розповідає, що ще 4 грудня минулого року почалися досить інтенсивні роботи райавтодором по підсипуванню, а потім з розчищення доріг від снігу. Тривали практично всю зиму, проте найбільш пам’ятним став весняний березень, від якого вже й не сподівалися значних снігопадів. Щоб поборотися з таким сюрпризом природи, треба було задіяти всі можливі технічні засоби. Були дні, коли зранку до тридцяти сіл району не було дорожнього сполучення. Тоді, не рахуючись із часом, ще вдосвіта на основні дороги виходила наша техніка. Треба сказати, що для розчищення шляхів від снігу в райавтодорі є роторний снігоочищувач, фронтальний навантажувач, два автогрейдери і два трактори Т-150 зі спеціальними кутниками. А також для підсипки доріг ще є два спеціальних автомобілі. Такої кількості техніки, продовжує начальник райавтодору, під час заметілей, які були цьогорічного березня, не вистачає. Тому райавтодор у таких випадках насамперед прочищає сніг на основних дорогах таких як Тернопіль-Хмельницький — в межах нашого району, Збараж-Підволочиськ, Теропіль-Скалат. По просьбі районної влади та з власної ініціативи велику допомогу на багатьох напрямках району під час снігозаметілі надали люди і технічні засоби товариства «Україна», товариства «Медобори», Новосілківського і Полупанівського кар’єрів, товариства «Агро-Рось» і «Волочиськ-Агро». Керівникам цих підприємств і товариств, а також механізаторам велике спасибі. Якби не їх праця, то сільські дороги значно довше були б не розчищеними. Також Сергій Миронович висловив щиру вдячність за добру роботу працівникам райавтодору І. Мишковському, М. Гавришку, О. Сороці, А. Підгірняку, В. Пальчинському, В. Йосику, І. Стрижаку і І. Андрейку.

Згадуючи важку зиму, керівник райавтодору говорить, що не менш важким буде і весняний період. Дороги району вийшли із зими у жахливому стані. Різкі переміни температур зруйнували і так не надто хороші шляхи. Про капітальний ремонт поки мова не йде. Райавтодор готується до широкомасштабного так званого ямкового ремонту. Він, як заявив керівник районних шляховиків, буде проводитись якісним гарячим асфальтобетоном.

2007–2013
Сайт містечка Підволочиськ
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать сайту містечка Підволочиськ (їх авторам) та охороняються законом України
"Про авторське право і суміжні права".
Публікації авторів можуть не співпадати з думкою редакції cайту містечка Підволочиськ.
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.