Шановні відвідувачі! Ми раді вітати вас на сайті міста Підволочиськ!

Підволочиськ — стародавнє містечко, перша згадка про яке датована 1463 роком. У нестримному потоці важливих і дріб’язкових подій швидко минали роки і сторіччя, у вічність відходили страшні воєнні трагедії, зазнавали безслідної руїни рукотворні споруди, невпізнанно змінилося обличчя населеного пункту.

Сьогодні він відроджується, живучи по принципах об’єднання і творення, прагнучи вирішувати головні завдання свого стратегічного плану. Він невпинно міняється. І в єдиній та неповторній суті стародавнього і сучасного Підволочиська з’являється все більше нових граней.

Автор та власник сайту:
Кіндрат Дмитро Юрійович
Пошта:
Skype: Dmytro.Kindrat
Телефон: +38 (096) 101 29 65

 

Про сайт
  • Неофіційний

    Сайт містечка Підволочиськ

Сайт на реставрації.

Тимчасово можуть не працювати або некоректно відображатися сторінки.

Вони обирають читання! Друк e-mail
(1 Проголосувало)
«Гомін Волі» П'ятниця, 19 квітня 2013
Автор Оксана Лукасевич, заступник директора по роботі з дітьми Підволочиської ЦБС   

Бібліотека… Це храм мудрості і знань!

Дитяча бібліотека має особливу специфіку. Навіть при поверхневому погляді можна визначити суть роботи дитячого бібліотекаря. Крім своєї безпосередньої функції, він виконує ще ряд завдань: є водночас і педагогом, і психологом, і режисером, і актором, і літературознавцем… Маючи в своєму розпорядженні книгу як засіб впливу на дитину, бібліотека органічно вписується в систему виховання «школа – родина».

Дитина через книгу пізнає світ, реалізує свої творчі потреби, естетичні  та літературні уподобання. Зусилля бібліотекарів спрямовані на те, щоб маленький читач відвідував бібліотеку не тільки як місце обміну книжок, а як храм знань і мудрих думок, а читання стало для нього творчим процесом.

Саме бібліотекарі, вчителі, батьки, вихователі добре розуміють, що без розвитку дитячого читання жодної економічної, соціальної, правової та іншої важливої проблеми вирішити неможливо.

10 квітня у Підволочиській дитячій бібліотеці пройшов турнір ерудитів «Юні читайлики», у якому взяли участь учні Підволочиської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Діти показали свої знання оповідань, казок. Цікаво пройшла гра «Розплутай клубочок», під час якої читачі відгадували героїв казок і невідповідність деяких героїв до певної казки.

На закінчення турніру присутні із захопленням взяли участь у конкурсі «Закінчи прислів’я», який показав, що читачі знають багато прислів’їв про книгу. Недарма в народі кажуть: «Хто багато читає – той багато знає».

Бібліотекар Литвинів Людмила Петрівна провела аналіз читання учнів молодших класів, який показав, що найактивніші читачі нашої бібліотеки  учні З-А класу, класним керівником якого є Мишковська Оксана Василівна. Працівники бібліотеки висловлюють щиру подяку за те, що вона прищепила любов до книги і читання своїм маленьким вихованцям.

Одним із головних питань бібліотеки залишається формування фондів, адже хочеться, щоб діти мали можливість читати нові дитячі книжки та журнали. Проте, на жаль, процес природного вибуття книг із фонду перевищує обсяги нових надходжень. Книги у бібліотеку поступають тільки по програмі «Українська книга» та дарунків місцевих авторів, а це одиничні екземпляри.

Шановні діти! Пригадайте, будь ласка, книги, які стоять у вас удома на книжковій полиці, мабуть, серед них є ті, які ви вже прочитали і вони вам більше не потрібні. Я хочу попросити, щоб ви, з дозволу батьків, подарували ці книжки дитячій бібліотеці, тоді їх зможуть прочитати інші діти, за що читачі та працівники бібліотеки будуть вам щиро вдячні.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

2007–2013
Сайт містечка Підволочиськ
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать сайту містечка Підволочиськ (їх авторам) та охороняються законом України
"Про авторське право і суміжні права".
Публікації авторів можуть не співпадати з думкою редакції cайту містечка Підволочиськ.
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.