Шановні відвідувачі! Ми раді вітати вас на сайті міста Підволочиськ!

Підволочиськ — стародавнє містечко, перша згадка про яке датована 1463 роком. У нестримному потоці важливих і дріб’язкових подій швидко минали роки і сторіччя, у вічність відходили страшні воєнні трагедії, зазнавали безслідної руїни рукотворні споруди, невпізнанно змінилося обличчя населеного пункту.

Сьогодні він відроджується, живучи по принципах об’єднання і творення, прагнучи вирішувати головні завдання свого стратегічного плану. Він невпинно міняється. І в єдиній та неповторній суті стародавнього і сучасного Підволочиська з’являється все більше нових граней.

Автор та власник сайту:
Кіндрат Дмитро Юрійович
Пошта:
Skype: Dmytro.Kindrat
Телефон: +38 (096) 101 29 65

 

Про сайт
  • Неофіційний

    Сайт містечка Підволочиськ

Сайт на реставрації.

Тимчасово можуть не працювати або некоректно відображатися сторінки.

«Удар» — за чисте довкілля Друк e-mail
(0 Votes)
«Гомін Волі» П'ятниця, 19 квітня 2013

Серед конкретних справ, якими в районі займається районна організація політичної партії «УДАР» Віталія Кличка, чільне місце займають благоустрій та чистота довкілля.

Минулої суботи «ударівцями» була ініційована толока на берегах головної водойми нашого селища. Ще з осені вони здійснили тут великий об’єм роботи: розрівняли дамбу, вивезли кілька КамАЗів сміття, встановили лавки та урни для сміття, освітили місце відпочинку та привезли кілька вантажівок піску.

Оголошена РО політичної партії «УДАР» на 13 квітня акція знайшла підтримку серед багатьох ентузіастів. Першими відгукнулися члени ВО «Батьківщина» на чолі з Миколою Скуйбідою, а також інші небайдужі мешканці селища. Головною подією на цьому святі праці стала особиста участь народного депутата України Ігоря Побера, який дізнався про заплановану толоку від її організатора, голови РО політичної партії «УДАР» Олександра Макогнюка. Депутат разом з учасниками толоки зачищав береги, садив дерева. Разом з тим багато людей виявили бажання принагідно поспілкуватися з народним обранцем. Ігор Побер відповів на всі запитання.

Цього дня було прибрано та обсаджено деревами  всю територію навколо ставу. Безперечно, всі, хто прийде сюди, знайде улюблені місця відпочинку більш привабливими. Тільки б рибалки та відпочивальники не забували правило: чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

2007–2013
Сайт містечка Підволочиськ
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать сайту містечка Підволочиськ (їх авторам) та охороняються законом України
"Про авторське право і суміжні права".
Публікації авторів можуть не співпадати з думкою редакції cайту містечка Підволочиськ.
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.