Шановні відвідувачі! Ми раді вітати вас на сайті міста Підволочиськ!

Підволочиськ — стародавнє містечко, перша згадка про яке датована 1463 роком. У нестримному потоці важливих і дріб’язкових подій швидко минали роки і сторіччя, у вічність відходили страшні воєнні трагедії, зазнавали безслідної руїни рукотворні споруди, невпізнанно змінилося обличчя населеного пункту.

Сьогодні він відроджується, живучи по принципах об’єднання і творення, прагнучи вирішувати головні завдання свого стратегічного плану. Він невпинно міняється. І в єдиній та неповторній суті стародавнього і сучасного Підволочиська з’являється все більше нових граней.

Автор та власник сайту:
Кіндрат Дмитро Юрійович
Пошта:
Skype: Dmytro.Kindrat
Телефон: +38 (096) 101 29 65

 

Про сайт
  • Неофіційний

    Сайт містечка Підволочиськ

Сайт на реставрації.

Тимчасово можуть не працювати або некоректно відображатися сторінки.

Нарада з питань діяльності місцевих рад Друк e-mail
(0 Votes)
«Гомін Волі» П'ятниця, 19 квітня 2013
Автор О. З. Попик   

Що вимагає першочергового вирішення в період весняних робіт, на які зміни в законодавстві  необхідно звернути увагу, наповнення бюджету та використання коштів — приблизно такою була тематика наради-семінару з головами та секретарями місцевих  рад, яку провів у середу голова районної ради В.А. Городницький.

У нараді взяв участь перший заступник голови — керівник апарату районної державної адміністрації М.О. Черевик. Він у своєму виступі акцентував увагу на проблемах благоустрою: ремонті доріг, впорядкуванні автобусних зупинок, пам’ятників, придорожніх лісосмуг, сміттєзвалищ. Вирішення цих питань є справою всієї громади, в першу чергу депутатів, членів виконкомів.

На ці ж та багато інших питань звернув увагу  голова районної ради В.А. Городницький. Доповнюючи попереднього доповідача, Володимир Андрійович рекомендував звернути увагу на стан приміщень сільських, міської, селищної рад, обновити, де це необхідно, державну символіку, відремонтувати в’їзні знаки.

Розставляючи акценти в питаннях організації роботи місцевих рад, голова районної ради нагадав про роль виконавчих комітетів — цієї важливої ланки у структурі місцевого самоврядування, яка також несе свою частку відповідальності, за яку повинна звітувати перед депутатами та громадою.

В.А. Городницький торкнувся питань фінансової діяльності місцевих рад, надходження коштів від оренди земель, діяльності приватних підприємців та бізнесменів, благодійників. У цьому контексті доцільно ознайомитися з положеннями  Закону України «Про благодійну діяльність та благодійні організації»,який набув чинності в лютому цього року.

Організація змістовного дозвілля молоді — облаштування з цією метою спортивних майданчиків, дискотек, дотримання режиму реалізації алкогольних напоїв закладами торгівлі, підготовка до сільських спортивних ігор — на ці питання також звернув увагу голова районної ради. Також він дав певні рекомендації щодо ведення документації місцевих рад.

Начальник ДПІ в районі В.М. Бучак інформував про адміністрування земельного податку фізичними особами. Начальник управління агропромислового розвитку РДА М.С. Мокрій серед іншого звернув увагу на організацію весняних продовольчих ярмарків, зокрема відзначив можливість реалізації на них продукції індивідуальних господарств, про що необхідно інформувати населення.

Підсумки виконання бюджету в першому кварталі та прогнози на наступні місяці висвітлив начальник фінансового управління РДА В.І. Ракочий. Доповідач також ґрунтовно поінформував у питанні використання місцевими радами субвенцій  на ремонт доріг.

Про обіг та цільове використання коштів інформував начальник відділення Державного казначейства в районі А.С. Хома, санітарно-епідеміологічну ситуацію охарактеризували начальник управління ветмедицини в районі О.І. Бобесюк та помічник санітарного лікаря.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

2007–2013
Сайт містечка Підволочиськ
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать сайту містечка Підволочиськ (їх авторам) та охороняються законом України
"Про авторське право і суміжні права".
Публікації авторів можуть не співпадати з думкою редакції cайту містечка Підволочиськ.
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.