Шановні відвідувачі! Ми раді вітати вас на сайті міста Підволочиськ!

Підволочиськ — стародавнє містечко, перша згадка про яке датована 1463 роком. У нестримному потоці важливих і дріб’язкових подій швидко минали роки і сторіччя, у вічність відходили страшні воєнні трагедії, зазнавали безслідної руїни рукотворні споруди, невпізнанно змінилося обличчя населеного пункту.

Сьогодні він відроджується, живучи по принципах об’єднання і творення, прагнучи вирішувати головні завдання свого стратегічного плану. Він невпинно міняється. І в єдиній та неповторній суті стародавнього і сучасного Підволочиська з’являється все більше нових граней.

Автор та власник сайту:
Кіндрат Дмитро Юрійович
Пошта:
Skype: Dmytro.Kindrat
Телефон: +38 (096) 101 29 65

 

Про сайт
  • Неофіційний

    Сайт містечка Підволочиськ

Сайт на реставрації.

Тимчасово можуть не працювати або некоректно відображатися сторінки.

Школи відновлюються Друк e-mail
(0 Votes)
«Гомін Волі» П'ятниця, 19 квітня 2013

Останнім часом школи району зазнають суттєвих змін на краще. Серед інших в гімназії імені Івана Франка відремонтовано фоє і декілька інших приміщень, замінено дах на лисичинській школі, практично в усіх школах району влаштовано внутрішні вбиральні, встановлено металопластикові вікна. Цей ряд позитивних змін продовжує Підволочиська ЗОШ І-ІІІ ступенів. Тут саме йде ремонт актового залу. Реконструкція серйозна — всю засклену стіну оформили новими вікнами, заново настелено сцену, зроблено підвісну стелю і оновлено стіни. На черзі циклювання паркету, вирішення питання освітлення та підбір зручних крісел.

Практично новий актовий зал школи — особлива гордість не лише директора і педагогів, але й районної влади, яка зробила все, щоб нарешті вирішити це наболіле питання.

На передньому плані фото — голова районної ради В.А. Городницький і директор школи М.А. Добрунова обговорюють деталі оздоблення залу разом з виконробом С. Шпаком, керуючим справами виконавчого апарату районної ради М. Рубльовським та представником райдержадміністрації А. Прусом.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

2007–2013
Сайт містечка Підволочиськ
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать сайту містечка Підволочиськ (їх авторам) та охороняються законом України
"Про авторське право і суміжні права".
Публікації авторів можуть не співпадати з думкою редакції cайту містечка Підволочиськ.
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.