Шановні відвідувачі! Ми раді вітати вас на сайті міста Підволочиськ!

Підволочиськ — стародавнє містечко, перша згадка про яке датована 1463 роком. У нестримному потоці важливих і дріб’язкових подій швидко минали роки і сторіччя, у вічність відходили страшні воєнні трагедії, зазнавали безслідної руїни рукотворні споруди, невпізнанно змінилося обличчя населеного пункту.

Сьогодні він відроджується, живучи по принципах об’єднання і творення, прагнучи вирішувати головні завдання свого стратегічного плану. Він невпинно міняється. І в єдиній та неповторній суті стародавнього і сучасного Підволочиська з’являється все більше нових граней.

Автор та власник сайту:
Кіндрат Дмитро Юрійович
Пошта:
Skype: Dmytro.Kindrat
Телефон: +38 (096) 101 29 65

 

Про сайт
  • Неофіційний

    Сайт містечка Підволочиськ

Сайт на реставрації.

Тимчасово можуть не працювати або некоректно відображатися сторінки.

В районі розпочато весняно-польові роботи Друк e-mail
(0 Votes)
«Гомін Волі» П'ятниця, 19 квітня 2013
Автор Я. Сиривко   

Долинками ще лежить сніг, а сільгосппідприємства району вже приступили до проведення весняно-польових робіт. Звичайно, оранку й сівбу ще  рано проводити, а от для підживлення озимини — найкращий час. Цього тижня всі крупні сільгосппідприємства району начали весняний цикл робіт. У першого заступника голови — керівника апарату райдержадміністрації М.О. Черевика та заступника голови райдержадміністрації О.Ю. Мінченка зараз гаряча пора. Основні проблеми, які їх нині хвилюють, це весняні роботи у полі і наведення передсвяткового благоустрою в районі. Доводиться багато їздити. Наш фотооб’єктив застав керівників району на далекому качанівському полі товариства «Агро-Рось». Саме йшло завантаження мінеральних добрив у бункери розкидачів. Присутні у полі також директор ТОВ «Агро-Рось» Михайло Володимирович Сай та головний агроном товариства Юрій Анатолієвич Гринда розповідають, що цьогорічні весняні роботи почали ще минулої неділі з підживлення площ озимого ріпаку і озимої пшениці. Всі 1900 гектарів озимини знаходяться у доброму стані і обіцяють непоганий врожай. Зразу за підживленням почнеться сівба ячменю, під яким буде зайнято 954 гектари ріллі, а також кукурудзи, яка цьогоріч займе у господарстві трохи більше тисячі гектарів. При доброму догляді та сприятливій погоді у товаристві сподіваються на відмінний врожай, не гірший, ніж у році минулому.

Микола Олександрович Черевик та Олександр Юрійович Мінченко щиро дякували хліборобам за вмілу і своєчасну працю на полі. При нагоді також висловили щиру вдячність керівництву «Агро-Росі» за зимові роботи. Саме так — зимові, адже товариство вело активну боротьбу зі сніговими заметами, яким щедрі були як зима, так і рання весна. Техніка товариства прокладала дорогу не лише до своїх сіл, тобто тих де орендує паї, а і до сусідніх, щоб забезпечити сусідів дорожнім сполученням.

2007–2013
Сайт містечка Підволочиськ
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать сайту містечка Підволочиськ (їх авторам) та охороняються законом України
"Про авторське право і суміжні права".
Публікації авторів можуть не співпадати з думкою редакції cайту містечка Підволочиськ.
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.