Шановні відвідувачі! Ми раді вітати вас на сайті міста Підволочиськ!

Підволочиськ — стародавнє містечко, перша згадка про яке датована 1463 роком. У нестримному потоці важливих і дріб’язкових подій швидко минали роки і сторіччя, у вічність відходили страшні воєнні трагедії, зазнавали безслідної руїни рукотворні споруди, невпізнанно змінилося обличчя населеного пункту.

Сьогодні він відроджується, живучи по принципах об’єднання і творення, прагнучи вирішувати головні завдання свого стратегічного плану. Він невпинно міняється. І в єдиній та неповторній суті стародавнього і сучасного Підволочиська з’являється все більше нових граней.

Автор та власник сайту:
Кіндрат Дмитро Юрійович
Пошта:
Skype: Dmytro.Kindrat
Телефон: +38 (096) 101 29 65

 

Про сайт
  • Неофіційний

    Сайт містечка Підволочиськ

Сайт на реставрації.

Тимчасово можуть не працювати або некоректно відображатися сторінки.

В районі розпочато весняно-польові роботи Друк e-mail
(0 Votes)
«Гомін Волі» П'ятниця, 19 квітня 2013
Автор Я. Сиривко   

Долинками ще лежить сніг, а сільгосппідприємства району вже приступили до проведення весняно-польових робіт. Звичайно, оранку й сівбу ще  рано проводити, а от для підживлення озимини — найкращий час. Цього тижня всі крупні сільгосппідприємства району начали весняний цикл робіт. У першого заступника голови — керівника апарату райдержадміністрації М.О. Черевика та заступника голови райдержадміністрації О.Ю. Мінченка зараз гаряча пора. Основні проблеми, які їх нині хвилюють, це весняні роботи у полі і наведення передсвяткового благоустрою в районі. Доводиться багато їздити. Наш фотооб’єктив застав керівників району на далекому качанівському полі товариства «Агро-Рось». Саме йшло завантаження мінеральних добрив у бункери розкидачів. Присутні у полі також директор ТОВ «Агро-Рось» Михайло Володимирович Сай та головний агроном товариства Юрій Анатолієвич Гринда розповідають, що цьогорічні весняні роботи почали ще минулої неділі з підживлення площ озимого ріпаку і озимої пшениці. Всі 1900 гектарів озимини знаходяться у доброму стані і обіцяють непоганий врожай. Зразу за підживленням почнеться сівба ячменю, під яким буде зайнято 954 гектари ріллі, а також кукурудзи, яка цьогоріч займе у господарстві трохи більше тисячі гектарів. При доброму догляді та сприятливій погоді у товаристві сподіваються на відмінний врожай, не гірший, ніж у році минулому.

Микола Олександрович Черевик та Олександр Юрійович Мінченко щиро дякували хліборобам за вмілу і своєчасну працю на полі. При нагоді також висловили щиру вдячність керівництву «Агро-Росі» за зимові роботи. Саме так — зимові, адже товариство вело активну боротьбу зі сніговими заметами, яким щедрі були як зима, так і рання весна. Техніка товариства прокладала дорогу не лише до своїх сіл, тобто тих де орендує паї, а і до сусідніх, щоб забезпечити сусідів дорожнім сполученням.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

2007–2013
Сайт містечка Підволочиськ
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать сайту містечка Підволочиськ (їх авторам) та охороняються законом України
"Про авторське право і суміжні права".
Публікації авторів можуть не співпадати з думкою редакції cайту містечка Підволочиськ.
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.