Шановні відвідувачі! Ми раді вітати вас на сайті міста Підволочиськ!

Підволочиськ — стародавнє містечко, перша згадка про яке датована 1463 роком. У нестримному потоці важливих і дріб’язкових подій швидко минали роки і сторіччя, у вічність відходили страшні воєнні трагедії, зазнавали безслідної руїни рукотворні споруди, невпізнанно змінилося обличчя населеного пункту.

Сьогодні він відроджується, живучи по принципах об’єднання і творення, прагнучи вирішувати головні завдання свого стратегічного плану. Він невпинно міняється. І в єдиній та неповторній суті стародавнього і сучасного Підволочиська з’являється все більше нових граней.

Автор та власник сайту:
Кіндрат Дмитро Юрійович
Пошта:
Skype: Dmytro.Kindrat
Телефон: +38 (096) 101 29 65

 

Про сайт
  • Неофіційний

    Сайт містечка Підволочиськ

Сайт на реставрації.

Тимчасово можуть не працювати або некоректно відображатися сторінки.

Заступник міністра був приємно здивований побаченим Друк e-mail
(1 Проголосувало)
«Гомін Волі» П'ятниця, 26 квітня 2013
Автор Я. Сиривко   

Минулої п’ятниці в рамках офіційного візиту в область у районі побував перший заступник міністра охорони здоров’я України Олександр Юрійович Качур. В поїздці його супроводжували заступник голови ОДА П.В. Гоч, перший заступник голови, керівник апарату РДА М.О. Черевик, заступник  голови РДА О.Ю. Мінченко, начальник відділу охорони здоров’я РДА Ж.В. Герасій, головний лікар районної лікарні П.І. Маховський.

 Метою поїздки було ознайомлення з досвідом спільної практичної роботи  Тернопільського медичного університету імені Горбачевського з громадами деяких сіл району. Виконуючий обов’язки керівника навчально-практичного центру медуніверситету В.М. Тварко ознайомив першого заступника міністра з роботою навчально-практичного центру у Гнилицях. Там студенти останніх курсів медуніверситету позмінно проходять практику. Маючи найновіше обладнання, добрі умови роботи і прожиття, ці вже майже готові медики ставлять діагнози, проводять лікування пацієнтів. Правда, все це робиться під контролем професорів медуніверситету, з яким зв’язуються через систему Інтернет. Всі дані, кардіограма та інші показники також мають змогу бачити висококваліфіковані медики в Тернополі. Високим гостем і особами, які його супроводжували, також було оглянуто приміщення сільського ФАПу, яке знаходиться поруч.

У Новому Селі перший заступник міністра відвідав недавно відкриту амбулаторію. В ній також робиться все для того, щоб там була навчально-практична база для студентів медуніверситету, а також пункт тимчасової невідкладної допомоги.

На нараді, яку провів голова ОДА В.А. Хоптян у Тернополі за результатами візиту в область першого заступника міністра охорони здоров’я України Олександром Юрійовича Качура, досвід нашої спільної роботи району із медуніверситетом було схваленою.

2007–2013
Сайт містечка Підволочиськ
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать сайту містечка Підволочиськ (їх авторам) та охороняються законом України
"Про авторське право і суміжні права".
Публікації авторів можуть не співпадати з думкою редакції cайту містечка Підволочиськ.
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.