Заступник міністра був приємно здивований побаченим Друк
(1 Проголосувало)
«Гомін Волі» П'ятниця, 26 квітня 2013
Автор Я. Сиривко   

Минулої п’ятниці в рамках офіційного візиту в область у районі побував перший заступник міністра охорони здоров’я України Олександр Юрійович Качур. В поїздці його супроводжували заступник голови ОДА П.В. Гоч, перший заступник голови, керівник апарату РДА М.О. Черевик, заступник  голови РДА О.Ю. Мінченко, начальник відділу охорони здоров’я РДА Ж.В. Герасій, головний лікар районної лікарні П.І. Маховський.

 Метою поїздки було ознайомлення з досвідом спільної практичної роботи  Тернопільського медичного університету імені Горбачевського з громадами деяких сіл району. Виконуючий обов’язки керівника навчально-практичного центру медуніверситету В.М. Тварко ознайомив першого заступника міністра з роботою навчально-практичного центру у Гнилицях. Там студенти останніх курсів медуніверситету позмінно проходять практику. Маючи найновіше обладнання, добрі умови роботи і прожиття, ці вже майже готові медики ставлять діагнози, проводять лікування пацієнтів. Правда, все це робиться під контролем професорів медуніверситету, з яким зв’язуються через систему Інтернет. Всі дані, кардіограма та інші показники також мають змогу бачити висококваліфіковані медики в Тернополі. Високим гостем і особами, які його супроводжували, також було оглянуто приміщення сільського ФАПу, яке знаходиться поруч.

У Новому Селі перший заступник міністра відвідав недавно відкриту амбулаторію. В ній також робиться все для того, щоб там була навчально-практична база для студентів медуніверситету, а також пункт тимчасової невідкладної допомоги.

На нараді, яку провів голова ОДА В.А. Хоптян у Тернополі за результатами візиту в область першого заступника міністра охорони здоров’я України Олександром Юрійовича Качура, досвід нашої спільної роботи району із медуніверситетом було схваленою.