Шановні відвідувачі! Ми раді вітати вас на сайті міста Підволочиськ!

Підволочиськ — стародавнє містечко, перша згадка про яке датована 1463 роком. У нестримному потоці важливих і дріб’язкових подій швидко минали роки і сторіччя, у вічність відходили страшні воєнні трагедії, зазнавали безслідної руїни рукотворні споруди, невпізнанно змінилося обличчя населеного пункту.

Сьогодні він відроджується, живучи по принципах об’єднання і творення, прагнучи вирішувати головні завдання свого стратегічного плану. Він невпинно міняється. І в єдиній та неповторній суті стародавнього і сучасного Підволочиська з’являється все більше нових граней.

Автор та власник сайту:
Кіндрат Дмитро Юрійович
Пошта:
Skype: Dmytro.Kindrat
Телефон: +38 (096) 101 29 65

 

Про сайт
  • Неофіційний

    Сайт містечка Підволочиськ

Сайт на реставрації.

Тимчасово можуть не працювати або некоректно відображатися сторінки.

«Агро-млин» вітає весну Друк e-mail
(2 Votes)
«Гомін Волі» П'ятниця, 26 квітня 2013
Автор Л. Сівкова   

Не так просто дається хліборобам цьогорічний засів. З одного боку, підганяє пізня весна, з іншого — затверділа під снігом земля розробляється з трудом. Ні засновник і фінансовий директор ТОВ «Агро-млин», заслужений працівник сфери послуг України  Богдан Степанович Олійник, ні виконавчий директор Богдан Ярославович Вовк не пам’ятають таких складних в обробітку  ґрунтів.

Однак це не перешкоджає трудівникам товариства вчасно та організовано проводити весняні роботи. Озима пшениця перезимувала добре, вже проведено її підживлення. Цими днями завершили сівбу ячменю й приступили до посіву розторопші. «Агро-млин» — перше і поки що єдине в районі сільськогосподарське підприємство, яке культивує лікарські рослини: уже другий рік на іванівських полях проростають і добре себе виправдовують  розторопша і мята. Сьогодні-завтра, як планує Богдан Ярославович, посівну кампанію буде завершено. Останнім ляже в ріллю насіння кукурудзи та сої.

Разом з виконавчим директором у ці дні постійно в полі агроном Борис Рішардович Грицина та обліковець Орислава Михайлівна Пиняга.

Механізатори віддають себе роботі сповна. При потребі працюють у дві зміни. Техніка в господарстві вся власна,  та і механізатори свою справу знають добре. Закриття вологи проводять Борис Яворський, Володимир Лущин та Василь Петришин, ґрунт  під посів готує Василь Городницький. На розкиданні добрив зайнятий Анатолій Врищ, на сівбі трудяться Михайло Тадеуш, Олег Ільчишин, Михайло Духняк. Протруєнням зерна займаються Олег Мокрій, Володимир Духняк та Ярослав Пліс, а доставляють його до посівних агрегатів Євген Остапів та Ігор Пиняга.

Землеробство не єдина сфера діяльності фірми, яку очолює Богдан Олійник. Їй належить ТОВ «Скалатхлібпромбуд», більше відоме як цегельний завод в Зарубинцях. Фактично з нього і починав свою підприємницьку діяльність на Скалатчині молодий директор. Після довгих років простою завод відновив виробництво якісної цегли марки «100», довів потужність до майже трьох мільйонів штук цегли за сезон і, головне — забезпечує сезонною роботою понад 60 чоловік. За словами виконавчого директора цегельні Богдана Івановича Жданюка, який працює тут з перших днів, зараз завод за рік випускає продукції більше, ніж за п’ять років роботи до свого закриття. Сьогодні тут повним ходом іде підготовка до нового сезону. Конвеєрні лінії і печі вже практично готові до роботи, справа тільки за погодою: як тільки зійде останній сніг у глиновидобувному кар’єрі, можна буде запускати виробництво.

Якщо вам відомі круп’яні та борошняні вироби торгової марки «Скала-Дар», то це також продукція ТОВ «Агро-млин». На своєму млині, де керує виробництвом Ігор Володимирович Ковальчук,  товариство переробляє зернові культури, які вирощує на власних полях та закуповує в інших власників: жито, пшеницю, горох, кукурудзу, ячмінь — до тисячі тонн на місяць. Борошно і крупа зі «скала-дарською» маркою  мають широкий збут в усьому західному регіоні України.

Ще один вид діяльності товариства — виробництво кормів. Комбікормовий завод у Кривому — також один з його підрозділів.

Таким чином, ось вже десять років товариство «Агро-млин» успішно підтримує діяльність основних виробничих потужностей на Скалатчині, турбуючись про родючість землі, забезпечуючи надходження до бюджету, зберігаючи легальні робочі місця та, окрім цього, ще й надаючи відчутну спонсорську допомогу закладам соціальної сфери в Скалаті та селах, де знаходяться підрозділи фірми. Не обходяться без щедрих пожертв Богдана Степановича районні благодійні заходи, державні та церковні свята. На це йде велика частина доходів товариства, але повертається вдячністю людей.

2007–2013
Сайт містечка Підволочиськ
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать сайту містечка Підволочиськ (їх авторам) та охороняються законом України
"Про авторське право і суміжні права".
Публікації авторів можуть не співпадати з думкою редакції cайту містечка Підволочиськ.
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.