Шановні відвідувачі! Ми раді вітати вас на сайті міста Підволочиськ!

Підволочиськ — стародавнє містечко, перша згадка про яке датована 1463 роком. У нестримному потоці важливих і дріб’язкових подій швидко минали роки і сторіччя, у вічність відходили страшні воєнні трагедії, зазнавали безслідної руїни рукотворні споруди, невпізнанно змінилося обличчя населеного пункту.

Сьогодні він відроджується, живучи по принципах об’єднання і творення, прагнучи вирішувати головні завдання свого стратегічного плану. Він невпинно міняється. І в єдиній та неповторній суті стародавнього і сучасного Підволочиська з’являється все більше нових граней.

Автор та власник сайту:
Кіндрат Дмитро Юрійович
Пошта:
Skype: Dmytro.Kindrat
Телефон: +38 (096) 101 29 65

 

Про сайт
  • Неофіційний

    Сайт містечка Підволочиськ

Сайт на реставрації.

Тимчасово можуть не працювати або некоректно відображатися сторінки.

Дитяча Хресна Дорога на Святій Горі Друк e-mail
(2 Votes)
«Гомін Волі» П'ятниця, 26 квітня 2013
Автор А. Шмагай, заступник директора з виховної роботи Староскалатської ЗОШ   

Щорічно, у час Великого посту, учні нашої Староскалатської школи беруть участь у Хресній Дорозі, але цього року все було по-особливому, оскільки організована вона була наймолодшими школярами учнями початкових  класів, вчителями, батьками та священиками.

У формі діалогу мами та дитини звучали розважання, які були водночас і повчальною наукою, і молитвою проханням, і прощенням. Спільно, у великій родині, ми дякували Богу за щоденні ласки, за друзів, зарідну землю, родину, за цей чудовий, створений Богом світ, за тих, хто в будинку маляти, за тих, хто не зміг народитись, хворих та немічних.

Хор дівчаток четвертого та п’ятого  класів співали дитячі духовні пісні. В них вони передавали усю свою дитячу любов, щирість, чистоту та відкритість сердець. Після кожного стояння діти молитовно благали: «О Ісусе, тихий та покірний, вчини моє сер це подібним до Твого», тоді низько схиляли голови та цілували Ісуса, зображеного на стаціях, та закликали: «Де незгоди панують, мир неси».

Нікого не залишили байдужим слова дітей, які зверталися до Небесної Матінки: «О Матусенько Небесна, пригорни нас до серденька.  Ми потішимо Тебе в горі, хоч самі ми ще маленькі».

На закінчення діти заспівали Молитву школяра. Напевне, в той час, коли ми спільно молилися, наш Небесний Отець тішився, що навіть через тисячоліття він залишається не один на Хресній Дорозі. Тоді, давно, він узяв Хрест тяжкий на плечі, щоб показати нам, дорослим, та усій малечі, що нелегкою є дорога, яка веде людей до Господа Бога.

2007–2013
Сайт містечка Підволочиськ
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать сайту містечка Підволочиськ (їх авторам) та охороняються законом України
"Про авторське право і суміжні права".
Публікації авторів можуть не співпадати з думкою редакції cайту містечка Підволочиськ.
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.