Шановні відвідувачі! Ми раді вітати вас на сайті міста Підволочиськ!

Підволочиськ — стародавнє містечко, перша згадка про яке датована 1463 роком. У нестримному потоці важливих і дріб’язкових подій швидко минали роки і сторіччя, у вічність відходили страшні воєнні трагедії, зазнавали безслідної руїни рукотворні споруди, невпізнанно змінилося обличчя населеного пункту.

Сьогодні він відроджується, живучи по принципах об’єднання і творення, прагнучи вирішувати головні завдання свого стратегічного плану. Він невпинно міняється. І в єдиній та неповторній суті стародавнього і сучасного Підволочиська з’являється все більше нових граней.

Автор та власник сайту:
Кіндрат Дмитро Юрійович
Пошта:
Skype: Dmytro.Kindrat
Телефон: +38 (096) 101 29 65

 

Про сайт
  • Неофіційний

    Сайт містечка Підволочиськ

Сайт на реставрації.

Тимчасово можуть не працювати або некоректно відображатися сторінки.

Древній Скалат зажив новим життям. Місто готується до свого 500-річчя. Друк e-mail
(2 Votes)
«Гомін Волі» П'ятниця, 26 квітня 2013
Автор Я. Сиривко   

Велику нараду за участю керівників обласних організацій, установ і підприємств провів минулого вівторка в Скалаті голова обласної державної адміністрації Валентин Антонович Хоптян. Він взяв під особистий контроль усі роботи, які проходять в місті до відзначення його п’ятсотлітнього ювілею. Валентин Антонович визначив три найважливіші об’єкти, які необхідно відремонтувати до свята. Це Скалатська фортеця, стадіон і міський парк. Роботи по відновленню історичної пам’ятки міста, стадіону та облаштуванню парку вестимуться методом народної толоки.

Валентин Антонович і його перший заступник Микола Йосипович Головач дали конкретні доручення  керівникам різних обласних організацій. Вони мають забезпечити доставку до Скалата різних будівельних матеріалів у необхідній кількості. Замок буде не тільки реставровано, але й добре освітлено, так само встановлять світильники на стадіоні та в парку. На стадіоні буде більше тисячі сучасних місць для сидіння, а в фортеці — місцевий готель для туристів.

Те що пріоритетними визначено ці три напрямки зовсім не означає, що більше ніде робіт не буде вестись. Кожна організація чи установа має відповідно облаштувати свою територію, тротуар біля себе, так само люди мають навести лад на своїх подвір’ях. Почнуться і вестимуться роботи по реконструкції школи  до якої добудують спортзал, плавальний басейн, актовий зал і їдальню. Також розпочато домовленості по відновленню роботи  водопроводу, тільки тепер він буде оснащений найновішою апаратурою. До зими має запрацювати опалення у міському будинку культури. Намічено ряд робіт по відновленню Скалата, зокрема по ремонту доріг у місті. Такі наради, сказав Валентин Антонович, проводитимуться досить часто по мірі виконання тих чи інших робіт. Відродження древнього Скалата, його 500-ліття буде одним із основних свят 2013 року в області. В нараді взяли участь перший заступник голови, керівник апарату райдержадміністрації М.О. черевик, голова районної ради В.А. Городницький, заступник голови райдержадміністрації О.Ю. Мінченко і ряд керівників районних установ та організацій.

2007–2013
Сайт містечка Підволочиськ
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать сайту містечка Підволочиськ (їх авторам) та охороняються законом України
"Про авторське право і суміжні права".
Публікації авторів можуть не співпадати з думкою редакції cайту містечка Підволочиськ.
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.