Шановні відвідувачі! Ми раді вітати вас на сайті міста Підволочиськ!

Підволочиськ — стародавнє містечко, перша згадка про яке датована 1463 роком. У нестримному потоці важливих і дріб’язкових подій швидко минали роки і сторіччя, у вічність відходили страшні воєнні трагедії, зазнавали безслідної руїни рукотворні споруди, невпізнанно змінилося обличчя населеного пункту.

Сьогодні він відроджується, живучи по принципах об’єднання і творення, прагнучи вирішувати головні завдання свого стратегічного плану. Він невпинно міняється. І в єдиній та неповторній суті стародавнього і сучасного Підволочиська з’являється все більше нових граней.

Автор та власник сайту:
Кіндрат Дмитро Юрійович
Пошта:
Skype: Dmytro.Kindrat
Телефон: +38 (096) 101 29 65

 

Про сайт
  • Неофіційний

    Сайт містечка Підволочиськ

Сайт на реставрації.

Тимчасово можуть не працювати або некоректно відображатися сторінки.

Для тих хто працюють від поля до столу Друк e-mail
(2 Votes)
«Гомін Волі» П'ятниця, 22 жовтня 2010
Автор П. Гонтковський   
Минулої суботи, напередодні Дня працівників харчової промисловості, в залі адмінбудинку РДА відбулася зустріч керівників районної влади із харчовиками/району. Ведуча святкового дійства Оксана Жук запросила до слова голову РДА Валентина Антоновича Хоптяна, який щиро привітав присутніх зі святом, побажав їм міцного здоров'я, щастя, радості та успіхів у праці, а ще керівник району розповів про завдання, які поставлені Президентом України перед країною і районом.

Слова вітання і гарні побажання харчовикам малого, середнього і великого бізнесу висловили у своїх виступах голова районної ради Володимир Андрійович Городницький, який наголосив, що у районі для цього створені прекрасні умови, начальник управління Пенсійного фонду України в Підволочиському районі Лариса Зіновіївна Хома, перший заступник голови райдержадміністрації Іван Йосипович Фік, який зокрема дякував підприємцям за те, що вони взяли участь у ярмарках, які відбувалися в Тернополі і наш район був кращим в області, та селищний голова Борис Васильович Діденко. Найурочистіший момент для винуватців торжества був коли В.А. Хоптян В.А. Городницький, І.Й. Фік та Л.З. Хома вручили 52 кращим працівникам харчової промисловості почесні грамоти районної державної адміністрації та районної ради. Після перегляду гарної концертної програми, підготовленої педагогами та вихованцями Підволочиського РБШ та Скалатського, БШ і БК, усіх було запрошено на святковий фуршет.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

2007–2013
Сайт містечка Підволочиськ
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать сайту містечка Підволочиськ (їх авторам) та охороняються законом України
"Про авторське право і суміжні права".
Публікації авторів можуть не співпадати з думкою редакції cайту містечка Підволочиськ.
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.