Шановні відвідувачі! Ми раді вітати вас на сайті міста Підволочиськ!

Підволочиськ — стародавнє містечко, перша згадка про яке датована 1463 роком. У нестримному потоці важливих і дріб’язкових подій швидко минали роки і сторіччя, у вічність відходили страшні воєнні трагедії, зазнавали безслідної руїни рукотворні споруди, невпізнанно змінилося обличчя населеного пункту.

Сьогодні він відроджується, живучи по принципах об’єднання і творення, прагнучи вирішувати головні завдання свого стратегічного плану. Він невпинно міняється. І в єдиній та неповторній суті стародавнього і сучасного Підволочиська з’являється все більше нових граней.

Автор та власник сайту:
Кіндрат Дмитро Юрійович
Пошта:
Skype: Dmytro.Kindrat
Телефон: +38 (096) 101 29 65

 

Про сайт
  • Неофіційний

    Сайт містечка Підволочиськ

Сайт на реставрації.

Тимчасово можуть не працювати або некоректно відображатися сторінки.

Легальна трудова діяльність – гарантія соціального захисту Друк e-mail
(2 Votes)
РЦЗ Середа, 08 квітня 2015
Автор Микола Могачевський, провідний юрисконсульт районного центру зайнятості   

Офіційне оформлення трудових відносин є гарантією соціального захисту найманих працівників, а для роботодавців – запорукою процвітання бізнесу.

Витрачені роботодавцем кошти на сплату податків і нарахувань на фонд оплати праці легальних працівників – це отримані в подальшому доходи від прибуткової діяльності суб’єкта господарської діяльності. Встановлення тривалих трудових відносин, постійні працівники, відсутність плинності кадрів – це якісна реклама самого роботодавця.

 
На допомогу демобілізованим у пошуку роботи Друк e-mail
(2 Votes)
РЦЗ Середа, 08 квітня 2015

Якщо Ви хочете знайти роботу, зверніться до будь-якого зручно розташованого до Вас центру зайнятості.  Державна служба зайнятості має єдину базу вакансій по всій Україні.

 
Кабмін прийняв порядок виплати компенсацій працівникам, призваним на військову службу Друк e-mail
(2 Votes)
РЦЗ Середа, 18 березня 2015

Кабінет Міністрів України затвердив порядок виплати компенсації з Державного бюджету України підприємствам, установам, організаціям середнього заробітку працівників, призваних на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період. Про це повідомив міністр соціальної політики Павло Розенко.

 
Мінсоцполітики: спрощено процедуру працевлаштування за сумісництвом працівників державних підприємств, установ і організацій, які переміщуються з районів проведення АТО Друк e-mail
(2 Votes)
РЦЗ Середа, 18 березня 2015

Кабінет Міністрів України прийняв постанову, якою істотно спрощується процедура працевлаштування за сумісництвом працівників державних підприємств, установ і організацій, які переміщуються з районів проведення антитерористичної операції.

 
За сприяння державної служби зайнятості у січні-лютому 2015 року Друк e-mail
(2 Votes)
РЦЗ Четвер, 12 березня 2015

Отримали роботу — 118 осіб, з них 43 зареєстрованих безробітних.

Проходили професійне навчання — 23 безробітних осіб.

Брали участь у інших роботах тимчасового характеру — 14 осіб.

 
Подання звітності «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)» Друк e-mail
(2 Votes)
РЦЗ Четвер, 12 березня 2015

Відповідно до п.4 ч.3 статті 50 Закону України «Про зайнятість населення» роботодавці зобов’язані своєчасно та в повному обсязі подавати Державній службі зайнятості інформацію про попит на робочу силу (вакансії).

 
 Попередня  1  2  3  Наступна 

2007–2013
Сайт містечка Підволочиськ
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать сайту містечка Підволочиськ (їх авторам) та охороняються законом України
"Про авторське право і суміжні права".
Публікації авторів можуть не співпадати з думкою редакції cайту містечка Підволочиськ.
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.