Шановні відвідувачі! Ми раді вітати вас на сайті міста Підволочиськ!

Підволочиськ — стародавнє містечко, перша згадка про яке датована 1463 роком. У нестримному потоці важливих і дріб’язкових подій швидко минали роки і сторіччя, у вічність відходили страшні воєнні трагедії, зазнавали безслідної руїни рукотворні споруди, невпізнанно змінилося обличчя населеного пункту.

Сьогодні він відроджується, живучи по принципах об’єднання і творення, прагнучи вирішувати головні завдання свого стратегічного плану. Він невпинно міняється. І в єдиній та неповторній суті стародавнього і сучасного Підволочиська з’являється все більше нових граней.

Автор та власник сайту:
Кіндрат Дмитро Юрійович
Пошта:
Skype: Dmytro.Kindrat
Телефон: +38 (096) 101 29 65

 

Про сайт
  • Неофіційний

    Сайт містечка Підволочиськ

Сайт на реставрації.

Тимчасово можуть не працювати або некоректно відображатися сторінки.

Зарплата в конверті — вигода чи небезпека? Друк e-mail
(1 Проголосувало)
РЦЗ П'ятниця, 12 квітня 2013
Автор Микола Могачевський   

Мінімізація легальних доходів найманих працівників не приносить нікому користі. Передусім, необхідно зазначити, що керівник підприємства, установи або організації чи фізична особа-суб’єкт підприємницької діяльності за невиплату заробітної плати чи інших установлених законом виплат несе кримінальну відповідальність, передбачену ст. 175 Кримінального кодексу України.

Тому, виплачуючи заробітну плату в конвертах, керівник постійно повинен бути готовий до перевірки фахівців прокуратури чи податкової інспекції. Окрім того, виплачуючи працівникам неофіційну зарплату, роботодавці вимушені вести подвійну бухгалтерію, що в жодному разі не сприяє ефективному веденню бізнесу та використанню обігових грошових коштів.

Працівника, який отримує нелегальну заробітну плату, важко притягнути до матеріальної відповідальності. Слід зазначити, що фінансові санкції до працівника за різні порушення пропорційні розміру його середнього місячного заробітку. Отож, чим нижчий розмір заробітної плати, тим менші матеріальні відшкодування за заподіяні збитки.

Закликаємо роботодавців докласти максимум зусиль для ведення соціально відповідального бізнесу, оформлювати трудові відносини з найманим персоналом відповідно до вимог чинного законодавства України.

Нагадуємо:

  • виплата заробітної плати працівникам повинна здійснюватися у першочерговому порядку. Всі інші платежі підприємство провадить після виконання зобов’язань щодо оплати праці (ст. 15 Закону України «Про оплату праці»);
  • своєчасність та обсяги виплати заробітної плати працівникам не можуть залежати від здійснення інших платежів та їх черговості (ст. 24 Закону України «Про оплату праці»);
  • час простою не з вини працівника оплачується з розрахунку: не нижче від двох третин тарифної ставки встановленого працівникові розряду або окладу (ст. 113 Кодексу законів про працю України);
  • заробітна плата виплачується працівникам регулярно в робочі дні у терміни, встановлені колективним договором, але не рідше двох разів на місяць через проміжок часу, що не перевищує 16 календарних днів (ст. 115 Кодексу законів про працю України).

Додати коментар


Захисний код
Оновити

2007–2013
Сайт містечка Підволочиськ
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать сайту містечка Підволочиськ (їх авторам) та охороняються законом України
"Про авторське право і суміжні права".
Публікації авторів можуть не співпадати з думкою редакції cайту містечка Підволочиськ.
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.